comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor'a Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'dan ziyaret

01 Aralık 2017, Cuma 18:12
Alanyaspor'a Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'dan ziyaret

Alanyaspor Kulübüne Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ziyarette bulundu.

FutbolArena - Alanyaspor kulübünü, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ziyaret etti. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bakan Çavuşoğlu, tesislerde inceleme yaptı. 


Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Safet Susic'e övgü


İlk olarak altyapı takımları için yapılan suni çim sahayı inceleyen bakan Çavuşoğlu, burada bir grup öğrenciyle sohbet etti. Bakan Çavuşoğlu, bir kız öğrenciyle de voleybol oynadı. Daha sonra kaleye geçen yeğeni Emirhan Çavuşoğlu'na penaltı atan Bakan Çavuşoğlu, ağabeyi olan kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu'na 5 penaltıdan 4'ünü gole çevirmesi halinde gömlek hediye edeceğini söyledi. Başkan Hasan Çavuşoğlu bunun üzerine, oğlu Emirhan Çavuşoğlu'nun koruduğu kaleye kullandığı 5 penaltı atışından 4'ünü gole çevirdi. 

Bakan Çavuşoğlu daha sonra antrenman sahasına geçerek teknik heyet ve futbolcularla sohbet etti. Bakan Çavuşoğlu, teknik direktör Safet Susic'e "Maçlarınızı beğenerek izliyor ve sizlerle gurur duyuyoruz. Her zaman arkanızdayız" dedi. Bakan Çavuşoğlu daha sonra tesislerden ayrıldı.
Alanyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.