comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor, Vagner Love'un yerine başka bir yıldız getirecek

25 Ocak 2018, Perşembe 18:18
Alanyaspor, Vagner Love'un yerine başka bir yıldız getirecek

Aytemiz Alanyaspor, Beşiktaş'a transfer olması an meselesi olan Vagner Love'un yerini dolduracak santrfor arayışına girdi.

FutbolArena - Süper Lig'de puan sıralamasında alt sıralarda yer alan Aytemiz Alanyaspor, golcü arayışına girişti. Golcü oyuncusu Vagner Love'u Beşiktaş'a göndermeye hazırlanan turuncu-yeşilliler, bu oyuncunun yerini dolduracak kaliteli bir oyuncuyu kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Alanyaspor yeni bir santfor arayışına girerken bu ismin uluslararası kariyeri olan yıldız bir isim olması bekleniyor. 
 

Beşiktaş'ın Vagner Love transferinde son durum

  
Üç gündür devam eden Vagner Love'un Beşiktaş'a transferi konusundaki görüşmeler halen netleşmedi. Görüşmelerde Alanyaspor'un 4 milyon Euro istediği, Beşiktaş'ın ise 3,5 milyon Euro önerdiği belirtildi. Alanyaspor'un 4 milyon Euro'dan indirim yapmayacağı öğrenidi. Beşiktaş'ın son kararını vermesi bekleniyor.

TARAFTAR VE YÖNETİMDEN VAGNER'E TEPKİ
Öte yandan transfer görüşmeleri çıkmaza giren Vagner Love'un Alanyaspor ile idmanlara çıkmaması da turuncu-yeşilli taraftardan ve yönetimden tepki tepki aldı. İdmana çıkmaması nedneiyle Vagner ile Alanyaspor arasında soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu. Vagner, dün (perşembe) yapılan taktik antrenmana da katılmadı. 

Alanyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)