comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor, Vagner Love'nin sözleşmesini uzattı

16 Ağustos 2017, Çarşamba 10:45
Alanyaspor, Vagner Love'nin sözleşmesini uzattı

Alanyaspor'un gol makinesi Vagner Love'nin sözleşmesi 2 sezon daha uzatıldı.

FutbolArena - Alanyaspor'da transfer çalışmaları devam ederken yönetim deneyimli golcüsü Vagner Love ile nikah tazeledi. Brezilyalı golcü Vagner Love 3 yıl daha Alanyaspor'da
 

Vagner Love'nin sözleşmesi kaç yıl uzatıldı?


Geçen sezon son derece etkili bir dönem geçiren Brezilyalı golcü gol kralı olmuş ve Alanyaspor'un başarısının en önemli mimarlarından biri olmuştu.Remy Riou'nun imza töreninde gazetecilerin sorusu üzerine açıklama yapan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Vagner Love ile ilgili sözleşme yenilemek istediklerini belirtmişti.

Alanyaspor, Brezilyalı golcü Vagner Love'nin sözleşmesini 2 yıl daha uzatma kararı aldı. Brezilyalı golcü ile resmi sözleşmeye sıcak baktı ve taraflar imza attı.
"CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN"

İmza töreninde konuşan Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Gol Kralımız ile 2017-2018 sezon sonuna kadar olan sözleşmemizi 2020 yılına kadar uzattık" dedi. Çavuşoğlu, "Kendisine ve menajerlerine teşekkür ediyoruz. Vagner ile birkaç aydır görüşmelerimiz sürüyordu ve bizlere Alanya'da kalmak istediğini iletti. Biz de yönetim kurulumuz ile birlikte kendisinin Alanya'da kalmasını istedik. Camiamıza ve kendisine hayırlı uğurlu olsun. Kendisine camiamız adına çok teşekkür ediyoruz. İnşallah geçen seneki başarısının üzerine koyacaktır" diye konuştu. 

"AİLEMLE ALANYA'DA MUTLUYUM"

Ailesiyle birlikte Alanya'da mutlu olduğunu ifade eden Vagner Love ise, "Alanyaspor forması altında yeni sözleşme imzaladığım için Tanrı'ya şükürler olsun. Başkanımıza, yönetim kuruluna ve tüm Alanyaspor kulüp çalışanlarına sözleşme yenileme adına gösterdikleri çabadan dolayı çok teşekkür ederim. Bu karşılıklı bir çabaydı. Sözleşmeyi uzattığım için ayrıca mutluyum çünkü önümüzde kazanacağımız başarılar ve yürüyeceğimiz uzun bir yol var. Uyumadan çaba gösteren kişilere de çok teşekkür ederim. Babam, avukatım, menajerim burada çok çabalayan insanlar var. Onlara bir kez daha çok teşekkür ederim. Hepimiz her şeyin daha iyisini, geçen senenin daha iyisini yapmak üzere buradayız" diye konuştu.  

Alanyaspor ile ilgili son gelişmeleri Alanyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Vagner Love'nin geçen sezon oynadığı maçlar


Vagner Love bu sezon 28 kez Süper Lig maçınaçıktı ve 23 kez fileleri havalandırarak gol kralı oldu. Brezilyalı futbolcunun sözleşmesi 2020 yılına kadar uzatıldı.


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.