comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor taraftarı Göztepe maçında rekor kırdı

19 Mart 2018, Pazartesi 17:54

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Göztepe maçında seyirci rekoru kırdık. Taraftarlarımızın kalan maçlarımızda da stadın tamamını dolduracağına inanıyorum" dedi.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor, Pazar günü oynadığı Göztepe maçında bugüne kadar oynadığı resmi karşılaşmalardaki en yüksek seyirci sayısına ulaştı. Karşılaşmayı 7 bin 772 biletli seyirci izlerken, bu sayı çocuklarla birlikte 9000'i buldu.
 

Hasan Çavuşoğlu'nun Aytemiz Alanyaspor sözleri


DHA'nın haberine göre Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada tribünlerin tamamına yakınını doldurarak takıma destek veren turuncu-yeşilli taraftarlara teşekkür etti. Ligde kalan 8 haftada bu ilginin artarak devam edeceğine inandığını belirten Başkan Çavuşoğlu, "Son haftalarda seyirci sayımız giderek artıyor. Göztepe maçında da seyirci rekoru kırdık. Taraftarlarımızın kalan maçlarımızda da stadın tamamını dolduracağına inanıyorum. Taraftarlarımızın desteğiyle istediğimiz puanları toplayacağız. Yeter ki aynı desteği vermeye devam edelim" diye konuştu.


 

Haydar Yılmaz, Alanyaspor - Göztepe maç sonu açıklamaları


Aytemiz Alanyaspor'un tecrübeli kalecisi Haydar Yılmaz, kulüp tesislerinde antrenman yaptı. Takıma 2 gün izin verilmesine rağmen bireysel olarak çalışan Yılmaz, antrenmanın ardından Göztepe maçını da değerlendirdi. Haydar Yılmaz, kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını ancak şanssız bir şekilde puan kaybettiklerini söyledi.
Karşılaşma boyunca kendilerini destekleyen turuncu-yeşilli taraftarlara teşekkür eden Haydar Yılmaz, "Kalan 8 haftada taraftarlarımızdan aynı desteği bekliyoruz. Onlar stadı doldurup bize destek vermeye devam ettiği sürece biz de istediğimiz sonuçları alarak takımımızı ligde tutacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.