comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor revire döndü! Sakatların son durumu

27 Kasım 2017, Pazartesi 18:54
Alanyaspor revire döndü! Sakatların son durumu

Aytemiz Alanyaspor'da peş peşe yaşanan sakatlıklar nedeniyle birçok oyuncusu takımdan ayrı kaldı. Eksik oyuncuların çok olması ve ideal kadrodan olması teknik ekibi zora soktu.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor'da Galatasaray mağlubiyetinin ardından takımdaki sakatlıklar can sıkıyor. 11. haftada oynanan Akhisar maçıyla başlayan sakatlanmalar turuncu-yeşilli takımda peş peşe geldi. 
 

Alanyaspor'da Junior Fernandes, Etame M'Billa, Yannis Maniatis ve Vagner Love sakatlığı ciddi mi?


Önce Junior Fernandes, iki gol attığı maçta arka adalesinde yırtık oluştu ve sakatlandı. Yaklaşık 21 gündür tedavisi devam eden Şilili oyuncuyu kulüp sağlık ekibi, 14 haftada oynanacak Kayserispor maçına yetiştirmeye çalışıyor.

VAGNER LOVE:
Evkur Yeni Malatyaspor maçında sakatlanan Vagner Love ise Kayserispor maçına oynayamacağı daha önce açıklanmıştı. Vagner'in de tedavisi sürüyor.

YANNİS MANİATİS:

Galtasaray maçında sakatlanarak yerini Cenk Ahmet'e bırakan Yannis Maniatis'in durumu ise belirsiz, ağrı hissettiğini söyleyen Maniatis'in Kayseri maçına yetişmesi bekleniyor.

ALPAY KOÇAKLI:

Uzun süredir takımdan ayrı idman yapan genç oyuncu Alpay Koçaklı da halen takımdan ayrı çalışıyor.

ETAME M'BİLLA:

24 Ekim'de Edirnespor ile oynanan Kupa maçında sakatlanan ve oyundan çıkan Etame M'Billa, tam iyileşti derken yeniden aynı sakatlığı yaşadı.

Geçtiğimiz hafta içi ağrı hisseden ve idmanı yarıda bırakan Mbilla, Galatasaray maçında yeniden sakatlandı. Aynı sakatlığı yeniden nükseden MBilla, kupa maçı ve Kayserispor maçında oynayamayacak. Taha Yalçıner ise iyileşerek takımla birlikte idmanlara başladı.  

Antalya ekibiyle ilgili son dakika gelişmeleri Alanyaspor Haberleri özel sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)