comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor, Mesut Bakkal ile sözleşme yeniledi

12 Haziran 2018, Salı 16:58
Alanyaspor, Mesut Bakkal ile sözleşme yeniledi

Alanyaspor geçen sezon takımı ligde tutan Mesut Bakkal ile sözleşme yeniledi.

FutbolArena - Alanyaspor, turuncu-yeşilli takımı küme düşmekten kurtaran teknik direktör Mesut Bakkal ile sözleşme imzaladı.

BİR YILLIK YENİ SÖZLEŞME
Geçtiğimiz sezonun devre arasında göreve gelen Mesut Bakkal ile Alanyaspor yönetimi daha önce prensipte vardığı anlaşmayı resmileştirdi. Tecrübeli teknik adam Mesut Bakkal ile Alanyaspor arasında bir yıllık sözleşme yapıldı. İmza töreni Cengiz Aydoğan Kulüp Tesisleri'nde yönetim Alanyaspor kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 


Hasan Çavuşoğlu'ndan Mesut Bakkal açıklaması


Anlaşmanın Alanyaspor camiasına hayırlı olmasını dileyen Çavuşoğlu, "Biz hocamızdan memnunuz, inşallah o da bizden memnundur. 2018-2019 sezonunda kaldığımız yerden devam devam edeceğiz. Yeni sezonda Aytemiz Alanyasporumuz hak ettiği yerlere gelecektir. Camiamıza tekrar hayırlı olsun" dedi. 

Gazetecilerin transfer sorusu üzerine Çavuşoğlu, "Transfer çalışmaları kolay olmuyor. Düşündüğümüz, planımızda olan futbolcular var ama henüz netleşen bir şey yok. Netleştiği zaman zaten ilk sizlerle paylaşacağız. Ulusal basında ve her yerde yazılan çok fazla şey var. Bu mevsimde transferin olma dönemi, hareketlilik dönemi ve bunlar olağan şeyler. Şuanda transfer ettiğimiz bir futbolcu yok. Bugün en büyük transferimiz, Mesut Bakkal hocamız. Futbolcularla alakalı da, hocamızın da bilgisi doğrultusunda transfer komitemizin görüşmeleri var çalışıyoruz" diye konuştu. 


Mesut Bakkal'dan yeni sözleşme açıklaması


Alanyaspor ile devam edecek olan teknik direktör Mesut Bakkal ise imza töreninide şunları söyledi: "Başkanıma ve yönetime çok teşekkür ediyorum. Çok sevdiğim bir camia, alıştığım bir camia. Burada olmaktan dolayı hakikaten çok mutluyum. Tekrar çalışmak, tekrar büyük başarılara imza atmak ve bu takımı daha yukarılara çekmek en büyük isteğim. Kızım bana 'Baba Alanya'da inanılmaz bir enerji var. Bunu ben de anlıyorum' dedi. Hakikaten mutlu olmak, bulunduğun yerde mutlu ve huzurlu olmak başarıyı getiriyor. İnşallah hep beraber geçen seneki sıkıntıları çekmeden rahat bir ortam ve rahat bir lig geçirmek en büyük dileğim. Burada olmaktan dolayı mutluyum. Hem camiaya, hem bana, hem de Alanyaspor camiasına, taraftarlarına tekrar hayırlı olsun. İnşallah hep beraber iyi bir sezon geçiririz. Teşekkür ediyorum."

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)