comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor, Katar ekibi Al Duhail ile işbirliği yaptı

03 Mayıs 2019, Cuma 16:53
Alanyaspor, Katar ekibi Al Duhail ile işbirliği yaptı

Aytemiz Alanyaspor, Katar ekibi Al Duhail ile işbirliği yaptı. Anlaşmanın detaylarını daha sonra kamuoyu ile paylaşılacak.

FutbolArena - Süper Lig'de 41 puanla Avrupa hedefini kovalayan Aytemiz Alanyaspor, Katar ekibi Al Duhail ile işbirliği anlaşması imzaladı. Alanyaspor'u temsilen Katar'a giden kulüp avukatı Emirhan Çavuşoğlu ile beraberindeki heyet, Al Duhail Başkanı Khalifa Khamis Al Sulaiti ile biraraya geldi.
 

Al Duhai - Alanyaspor anlaşmasının ne yararı olacak?


Emir Cup çeyrek finalinde Al Duhail'in Al Shahania ile oynadığı karşılaşmayı izleyen Çavuşoğlu ve Sulaiti, daha sonra işbirliği anlaşmasına imza attı. Çavuşoğlu, önümüzdeki günlerde her iki kulüp adına önemli çalışmalara imza atılacağını belirterek anlaşmanın detaylarını daha sonra kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

KATAR EKİBİ İNTERNET SAYFASINDAN DUYURDU

Al Duhail kulübü de anlaşmanın ardından kulübün internet sitesine bir haber yayınladı. Haberde kulüp başkanı Al Sulaiti'nin açıklamalarına yer verildi:

"Bu, kulübün dost ülkelere açık olabilmesi adına önemli bir adım. Al Duhail kulübü olarak biz, bu anlaşmayı destekleyeceğiz. Teknik ve  idari deneyimleri paylaşmak, hazırlık kamplarına ev sahipliği yapmak gibi konularda her iki takım için gereken faydaları elde etmeye çalışacağız. Anlaşmanın tüm iyi sonuçları önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkacak."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ocak 2020)