comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor, Karabükspor maçı öncesi kenetlendi

22 Ağustos 2017, Salı 17:50
Alanyaspor, Karabükspor maçı öncesi kenetlendi

Alanyaspor taraftar grupları Karabükspor maçı öncesi yönetimle buluştu. Tüm taraftar gruplarının kenetlenerek hep birlikte takıma destek vermeye karar verildi.

FutbolArena - Alanyasporlu taraftar grubu liderleri, Karabükspor maçı öncesi Alanyaspor Kulübü'nde düzenlenen istişare toplantısında Asbaşkan Bilal Gömeç ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu ile bir araya geldi.
 

Alanyaspor taraftar gruplarından Karabükspor maçı açıklaması


Kale Arkası Grubu Lideri Arif Çakmak, Yörükler Grubu Lideri Hilmi Güney ve Şimşekler Grubu Lideri Fatih Aslan'ın katıldığı toplantıda Kardemir Karabükspor maçından itibaren tüm taraftar gruplarının kenetlenerek hep birlikte takıma destek vermeye karar verildi.

Kardemir Karabükspor maçının önemi üzerinde durulan toplantıda takıma daha iyi nasıl destek verilebileceği konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.
"TAKIMIMIZDAN DAHA İYİ BİR PERFORMANS BEKLİYORUZ"

Asbaşkan Bilal Gömeç taraftar grubu liderlerinden Alanya'ya yakışır bir şekilde takımlarını desteklemelerini istedi. Centilmenliği ön planda tuttuklarının altını çizen Gömeç, "Alanyaspor taraftarı bugüne kadar adını misafirperverliği ile duyurdu. Bundan sonra da bu çizgiyi bozmadan yolunuza devam etmenizi arzu ediyoruz. Takımımızın her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var. Bu nedenle Kardemir Karabükspor maçında taraftarlarımızdan da iyi bir performans bekliyoruz" diye konuştu. Taraftar grubu liderleri toplantının ardından birlik ve beraberlik pozu verdi.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)