comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'ndan şok Tudor sözleri: 'Benden randevu bile alamaz.'

29 Aralık 2017, Cuma 17:49
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'ndan şok Tudor sözleri: 'Benden randevu bile alamaz.'

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu sosyal medyadan kendisine yöneltilen Tudor sorusuna gündem yaratacak bir cevap verdi. 

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor'da Safet Susic'ten boşalan teknik direktörlük görevine henüz yeni bir isim getirilmezken, Başkan Hasan Çavuşoğlu sosyal medyada Igor Tudor ile ilgili gelen mesaja çarpıcı bir mesaj yazdı. 


Alanyaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Aytemiz Alanyaspor yönetimi Süper Lig 17. haftasında Antalyaspor deplasmanında alınan 3-1'lik mağlubiyetin ardından teknik direktör Safet Susic ile yollarını ayırmıştı. Henüz yeni teknik direktörünü belirlemeyen kulüpte başkan Hasan Çavuşoğlu sosyal medyadan Igor Tudor'la ilgili son derece gündem yaratacak bir açıklama yaptı. 

Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yerel bir gazetenin sosyal medyada yayınlanan  'Tudor Alanyaspor ile anlaşmaya vardı.' başlıklı haberine "Bahsettiğiniz şahis benden randevu bile alamaz" diye yorum yazdı.
HASAN ÇAVUŞOĞLU'NDAN SAFET SUSİC AÇIKLAMASI

Kendisi ve ekibinden camia olarak çok yararlandık. Safet Susic tanıdığım en karakterli ve kişilikli hocaların başında gelir. Bu görüşümüz hiçbir zaman değişmeyecek. Bir gün yine çalışma imkanımız olabilir. Ayrılıklar futbolun doğasında var. Kulübümüze hizmetlerinden dolayı yönetim kurulumuz ve şehrimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında da başarılar diliyorum”

Son dakika Alanyaspor Haberleri FutbolArena'da!


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.