comScore

Aylin Coşkun'un Instagram fake hesabından yaptığı yorum olay oldu (Aylin Coşkun kimdir?

26 Mart 2018, Pazartesi 13:44
Aylin Coşkun'un Instagram fake hesabından yaptığı yorum olay oldu (Aylin Coşkun kimdir?

Aylin Coşkun İnstagram hesabından yaptığı yorumla takipçilerinin diline düştü. Aylin Coşkun İnstagram hesabına göz atmak istiyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz.

Aylin Coşkun İnstagram'da rezil oldu! Aylin Coşkun'un İnstagram hesabından yaptığı bir yorum gündem yarattı. Ünlü şarkıcı kendisinin yer aldığı fotoğrafın altına fake hesaptan yorum yapmak isterken kendi hesabından yorumu yazınca olanlar oldu. Aylin Coşkun kimdir, kaç yaşında, albümleri neler gibi bilgiler haberimizde.
 

Aylin Coşkun İnstagram'da olay yorum (Aylin Coşkun İnstagram hesabı 2018)


Şarkıcı Aylin Coşkun İnstagram'da takipçilerine yakalandı. Paylaştığı fotoğrafın altına sahte hesaptan yorum yapmak isteyen Aylin Coşkun, yorumu kendi hesabından yapınca takipçilerinin dikkatini çekti. Aylin Coşkun İnstagram'da yaptığı "Nasıl güzelsiniz prensesim" yorumuna kendisini etiketledi. Bir takipçiyse bu yorumu üzerine, "Aylin hanım feyk hesaba geçmeyi mi unuttunuz" diye yazdı. Aylin Coşkun bu yorumun ardından hemen yaptığı yorumu sildi. 


 

Aylin Coşkun kimdir, kaç yaşında? Aylin Coşkun nereli?


Aylin Coşkun 1976 yılında Almanya'da dünyaya geldi. İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi mezunu olan Aylin Coşkun, 1997 yılında Miss Globe Türkiye güzeli seçildi. İzmir ve İstanbul'da uzun süre mankenlik yapan Aylin Coşkun, televizyon kanallarında program sunuculuğu da yaptı. 
 

Aylin Coşkun'dan İnstagram fake hesap yorumlarına yanıt geldi


Aylin Coşkun medyada çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından bir paylaşım yaparak, söz konusu görüntünün fotoşop olduğunu söyleyerek bir paylaşımda bulundu. Aylin Coşkun, "u işler o kadar kolay değil. Maşa sevmiyorum diyorum!!! Tavanın maşayla işi bitince nasıl olacak!!!!!! Örneklerini gördük daha önce" dedi.
İŞTE O PAYLAŞIM

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.