comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Aykut Kocaman'dan Konyaspor açıklaması: "Yaşasın yeni kriz"

25 Şubat 2017, Cumartesi 18:49
Aykut Kocaman'dan Konyaspor açıklaması:

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Trabzonspor maçı öncesinde hafta arasında yaşananlara dair konuştu. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, hafta arası yaşanan krize dair Trabzonspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 
 

Aykut Kocaman Konyaspor'dan ayrılıyor mu?


Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Trabzonspor maçı öncesinde hafta arasında yaşanan krize dair önemli açıklamalarda bulundu. 

SORU:
"Hafta içinde yönetim ve sizin açıklamanız var. Kriz aşıldı veya kriz var mıydı?"
AYKUT KOCAMAN: "YAŞASIN YENİ KRİZLER DİYORUZ"

"Bu işin özelinde ortada alışıldık bir durum vardı. Bu durumu toparlamak gerekiyordu. Toparlamaya çalıştım. Kriz var mıydı derseniz, vardı. Krizler, yeni krizlerle öteye atılıyor. Çözülmez. Eski kriz, eskide kaldı. Yaşasın yeni kriz diyoruz! Usulün yanlış olduğunu söylemeye çalıştım. Bu konuda bir cümle daha etmeye gerek yok. 

"TRABZONSPOR KARŞILAŞMAK İSTEMEDİĞİM TAKIMLARDAN BİRİSİ"

"Trabzonspor son derece formda. Oturmuş bir oyunla. Devre arasında transferlerle kopuk olan bağlantıları giderecek oyunculara alarak oynadıkları oyunun karşılığını alacak hale geldiler. Tarzları var. Şu anda Trabzonspor karşılaşmak istemediğim takımlardan birisi. Bunu söyleyebilirim."

"HAKEMİN YORUMU ÖNEMLİ OLACAK"

"Bizim Trabzonspor'dan farkımız savunmada onlar kadar iyi değiliz son dönemde. Daha iyi defans yapmalıyız. Bütün sporlarda temel olan savunmadır. Bir kez daha söylüyorum. Bütün sporların temeli savunmadır. "Trabzonspor o kadar formda ya, son 10 maçta sadece 13 gol atmış. Yediği gol sayısı ise 6. Yani temel olan savunma. Trabzonspor önde baskı yapacak ve bu oyunda zaman zaman Trabzonspor burada faul dozajını kaçırıyor. Hakemin yorumu önemli olacak. Maçın gidişatına etki edecek.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)