comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe açıklaması

19 Ekim 2016, Çarşamba 20:16
Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe açıklaması

Aykut Kocaman, Braga maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi grup etabı üçüncü maçında temsilcimiz Konyaspor, seyircisi karşısında Portekiz'in Braga kulübünü ağırlayacak.

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Braga maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
İŞTE O SÖZLER:

"Kağıt üstünde hem gol atmamız hem de 3 puan almamız açısından en uygun şartların olduğu maç gibi görünüyor. Eğer bunu başarabilirsek, futbolcu arkadaşlarımızla hem hesap yapma şansına sahip olacağız hem de son derece ciddi bir özgüven sağlayacak. Yarınki müsabakanın sonucu ne olursa olsun, bize ciddi anlamda yol göstereceği maçlardan birisi olacak. Takımım için her zaman sözünü verebileceğim en önemli şey, saha da 1. dakikadan son dakikaya kadar, skor ne olursa olsun kendi bildiği yapmak için çaba gösteren bir takımız var."

"Braga maçlar başlamadan önce tecrübesiyle bir adım daha önde gibi görünüyordu. Oynanan iki maç Gent'i bu anlamda biraz daha öne çıkardı.Yarın ki maç Braga için ikinciliği kovalama adına son maç gibi görünüyor. Eğer burada puan kaybına uğrarlarsa, ikincilikle ilgili beklentileri ciddi anlamda sekteye uğramış olacak. Yarınki maç onlar için de belirleyici olacak." 

FENERBAHÇE YANITI

Bir basın mensubunun "Fenerbahçe'de ne zaman işler kötü gitse Aykut Kocaman lafı ortaya atılıyor. Bu iddialar sizi gururlandırıyor mu, sinirlendiriyor mu. Ne söylemek istersiniz? sorusuna Kocaman, şu cevabı verdi:

"İlk önce Fenerbahçe'ye geçmiş olsun demek istiyorum. Soruyla ilgili de ne öyle ne böyle. Ben 33 yıldır futbolun içerisindeyim. 28-29 yıldır tamamen göz önündeki insanlardan birisiyim. İşime duygularımı çok karıştırmıyorum, dolayısıyla bu şekilde devam edecek. Bu benim dışımda gelişen bir durum dolayısıyla benim buna gurur duyuyorum ya da benzeri şeyler demem çok profesyonelliğe ve düşüncelerime uyan bir şey değil. Profesyonelce kendini takımına adamış şekilde çalışmaya gayret eden kişilerden birisiyim."

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.