comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Aykut Kocaman'dan Fatih Terim ve Arda yorumu

16 Ekim 2016, Pazar 16:08
Aykut Kocaman'dan Fatih Terim ve Arda yorumu

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Milli takımda Fatih Terim ile Arda Turan arasında yaşanan sorun hakkında konuştu. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Medipol Başakşehir maçının ardından A Spor mikrofonlarına yaptığı açıklamada Milli takımda yaşanan sorunlarla ilgili konuştu.

"BENİM HİÇBİR İLGİM YOK."
Aykut Kocaman, Milli takımda yaşanan Fatih Terim ve Arda Turan hakkında yöneltilen bir soruya, "Söz konusu problemin muhattabı son derece güçlü isimler. Dolayısıyla problemi çözecek olan da onlar. Ben değilim. Benim bu konuyla hiçbir alakam yok. Ben Konyaspor'da çalışıyorum. Antrenmanlarımıza ve maçlara çıkıyoruz, maçları düşünüyoruz. Bunun dışında söyleyecek hiçbir şeyim yok." dedi. 

METE KALKAVAN'A SİTEM

Ligin gizli lideri Medipol Başakşehir karşısında elde ettikleri beraberliğin değerli olduğunu söyleyen Kocaman, "Böylesine yoğun maç trafiğinde puan olarak ligin gizli lideri konumundaki Başakşehir'den 1 puanla dönmek sevindirici. Tabi ki kazanmak isterdik ama bu sonuç da kötü değil. Ayrıca şunu söylemeliyim ki, Mete Kalkavan faul tercihlerinde hatalar yaptı. İki takım adına yanlış kararlar verdiğini düşünüyorum." dedi. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.