comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Aykut Kocaman neden idmana çıkmadı?

21 Şubat 2017, Salı 17:09
Aykut Kocaman neden idmana çıkmadı?

Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'da Aykut Kocaman'ın izinli olduğu için idmana katılmadığı öğrenildi.

FutbolArena - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yarına kadar izinli olduğu ve bu nedenle bugünkü idmana çıkmadığı öğrenildi.

Futbol şube sorumlusu Ömer Korkmaz, Aykut Kocaman'ın çarşamba gününe kadar izinli olduğu bu nedenle antrenmana çıkmadığını söyledi. Korkmaz, “Aykut Kocaman'ın Konya'dan ayrıldığı yok. Sadece yarına kadar izinli. Bu nedenle bugünkü idmanı yardımcı hocalar gerçekleştiriyor. Aykut Kocaman yarın Konya'da olacak ve çalışmalar bu şekilde devam edecek."
Öte yandan Konyaspor Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, Aykut Kocaman için şu ifadeleri kullandı;

''AYKUT KOCAMAN'A 2 YILLIK SÖZLEŞME TEKLİF ETTİK''

''Aykut Kocaman ile herhangi bir problemimiz yok. Aykut hocamız ile 1,5 yıllık sözleşmemiz var. Artı 2 yıl daha sözleşme önerdik. Haftaya kadar süre istedi. Sonucun olumlu olacağını düşünüyorum." 

''TARAFTARLARIMIZA HERZAMANKİNDEN DAHA FAZLA İHTİYACIMIZ VAR''

"Her takım zor süreçlerden geçebiliyor. Şimdi Atiker Konyaspor camiası olarak yapmamız gereken tek şey, bize hiçbir fayda sağlamayacak tartışmaları bir tarafa bırakıp, tüm enerjimizi bu hafta sonu sahamızda oynayacağımız Trabzonspor maçına odaklamak. Kendi içimizde birlikteliği sağlamamız lazım. Şehrin takımımızla bütünleştiği zaman, neler yapabileceğimize geçtiğimiz sezon şahit olduk. Tarih tekerrür edebilir. Bu takım ritmini yakaladığı zaman taraftarlarımıza aynı heyecanı yaşatabilir. Bunun için teknik kadromuza, takımımıza bizi her yerde destekleyen taraftarımıza inancımızın her zamankinden daha fazla olduğunun bilinmesini istiyoruz. Trabzonspor sezonun ikinci yarısıyla birlikte çıkışa geçen takımlardan biri. Ancak biz de kötü gidişe bir nokta koyarak bu müsabakayla çıkışa geçmek istiyoruz. Trabzonspor karşısında alacağımız galibiyetle takımımız öz güvenine yeniden kavuşacak ve kalan maçlar için yeni bir sayfa açacaktır."

Haber: Seda ERCİŞ

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)