comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

''Aykut Kocaman ile herhangi bir problemimiz yok''

21 Şubat 2017, Salı 13:17
''Aykut Kocaman ile herhangi bir problemimiz yok''

Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, Teknik Direktörleri Aykut Kocaman ile herhangi bir sorunlarının bulunmadığını aksine Aykut Kocaman'a yeni sözleşme önerdiklerini söyledi

FutbolArena - Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, Teknik Direktörleri Aykut Kocaman ile herhangi bir sorunlarının bulunmadığını aksine Aykut Kocaman'a yeni sözleşme önerdiklerini söyledi.

AA'da yer alan habere göre, Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, teknik direktör Aykut Kocaman ile herhangi bir problemleri olmadığını belirterek, kendisine artı 2 yıl daha sözleşme önerdiklerini söyledi. Erhan Gökmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Konyaspor'a fayda sağlamayacak ifadelerden uzak durup, bütünleyici bir havaya bürünmeleri gerektiğini dile getirdi.
Konyaspor Basın Sözcüsü Erhan Gökmen, Aykut Kocaman için şu ifadeleri kullandı;

''AYKUT KOCAMAN'A 2 YILLIK SÖZLEŞME TEKLİF ETTİK''

''Aykut Kocaman ile herhangi bir problemimiz yok. Aykut hocamız ile 1,5 yıllık sözleşmemiz var. Artı 2 yıl daha sözleşme önerdik. Haftaya kadar süre istedi. Sonucun olumlu olacağını düşünüyorum." 

''TARAFTARLARIMIZA HERZAMANKİNDEN DAHA FAZLA İHTİYACIMIZ VAR''

"Her takım zor süreçlerden geçebiliyor. Şimdi Atiker Konyaspor camiası olarak yapmamız gereken tek şey, bize hiçbir fayda sağlamayacak tartışmaları bir tarafa bırakıp, tüm enerjimizi bu hafta sonu sahamızda oynayacağımız Trabzonspor maçına odaklamak. Kendi içimizde birlikteliği sağlamamız lazım. Şehrin takımımızla bütünleştiği zaman, neler yapabileceğimize geçtiğimiz sezon şahit olduk. Tarih tekerrür edebilir. Bu takım ritmini yakaladığı zaman taraftarlarımıza aynı heyecanı yaşatabilir. Bunun için teknik kadromuza, takımımıza bizi her yerde destekleyen taraftarımıza inancımızın her zamankinden daha fazla olduğunun bilinmesini istiyoruz. Trabzonspor sezonun ikinci yarısıyla birlikte çıkışa geçen takımlardan biri. Ancak biz de kötü gidişe bir nokta koyarak bu müsabakayla çıkışa geçmek istiyoruz. Trabzonspor karşısında alacağımız galibiyetle takımımız öz güvenine yeniden kavuşacak ve kalan maçlar için yeni bir sayfa açacaktır."

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)