comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Aykut Kocaman: ''Açıklamadan haberim yoktu''

22 Şubat 2017, Çarşamba 17:02
Aykut Kocaman: ''Açıklamadan haberim yoktu''

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetimin ‘tedbir açıklamasının kendisinin bilgisi dışında yapıldığını ve açıklamanın usulsüz bulduğunu söyledi.

FutbolArena - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetimin ‘tedbir açıklamasının kendisinin bilgisi dışında yapıldığını ve açıklamanın usulsüz bulduğunu söyledi.

''AÇIKLAMAYI GÖRÜNCE BENDE ŞAŞIRDIM''
Aykut Kocaman, yapılan yanlışı düzeltmek için burada olduğunu söylerken yönetimin yaptığı açıklamadan haberinin olmadığını ifade etti. Kocaman, “Yönetimin yaptığı açıklamadan haberim yok. Görünce şaşırdım bende. Benim içinde sürpriz oldu. Sabahın erken saatlerinde oldu. Biraz daha beklenebilirdi. Bu açıklamadan haberim yoktu. Bunun kamuoyu tarafından bilinmesini isterim '' dedi

''AÇIKLAMADAKİ CÜMLELER RAHATSIZ EDİCİ''

''Dünkü antrenmanda olmamamla bunların payı yok. Açıklamadaki birkaç cümle rahatsız edici. Saygı gösterilmesi lazım diye düşünüyorum. Usul ile ilgili bir şeyler söylemek lazım. Geçen sezon da Galatasaray maçında olmuştu. Bizim görevimiz sorunları çözmek. Bunun için gayret göstermeliyiz. Yapılan eylemlerin sonucu vardır. Var olan sorunları çözmemiz gerekiyor. Olmamalıydı. Sıkıntılar varsa söylenir. İkinci defa yapıldı. İşlerin renginin değişme ihtimalinin olmadığı görülüyor. Doğru değil. Çok uzatmamak lazım. Resmi siteden olunca daha resmi oluyor herhalde. İşimizi devam ettirmeye çalışacağız. Bu işin içinde iniş ve çıkışlar var" dedi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)