comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da kampın yıldızları

10 Ocak 2017, Salı 15:12
Çaykur Rizespor'da kampın yıldızları

Çaykur Rizespor'da Recep Niyaz, Özgür Çek, Petrucci, Saadane, Robin ve Tuszynskı sergiledikleri performansla kampta dikkat çekti.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'un Antalya kampı en çok o oyunculara yaradı. Yeşil – mavili ekipte Recep Niyaz, Özgür Çek, Petrucci, Saadane, Robin ve Tuszynskı kampta en fazla göze batan isimler oldu.

İkinci devre öncesi Antalya'da kondisyon ve kuvvet yükleyen Rizespor'da futbolcuların oldukça özverili çalıştığını belirten teknik direktör Hikmet Karaman, "Hepsi çok iyi çalıştılar. Bu kamp en çok Kweuke'ye yaradı. Kaptan 2016 yılında yaşadığı şansızlıkları bir kenara koydu ve 2017 yılına yeni bir sayfa açtı. Kendisi ikinci devre bize eski katkısından çok daha fazlasını sağlayacaktır. Müthiş kendine güven geldi. Bunun yanında kampa davet ettiğim genç oyuncuların çalışmasında da memnunum. Fizik ve kondisyon sorunumuz yok. Alanya maç arifesinde daha çok taktik çalışmalarına ağırlık vereceğiz" dedi.
ATMACA, FIRTINA'YA TAKILDI!

Yeşil – mavili ekip bugün gerçekleştireceği çift idmanı salonda yapmak zorunda kaldı.

Antalya'da yaşanan aşırı fırtına ve gök gürültüsü nedeniyle sahada çalışmayı riskli bulun teknik heyet sporcuları salonda fitnes çalışması yaptırdı. Sabah ve akşam salonda kuvvet çalışan yeşil – mavili ekip, yarın yapacağı taktik idman ile Alanyaspor maçı hazırlıklarına devam edecek.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)