comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da hedef en az 19 puan

21 Şubat 2017, Salı 13:05
Çaykur Rizespor'da hedef en az 19 puan

Çaykur Rizespor Kulübü Başkan Vekili Halim Mete "Ligde 13 haftada kalan 39 puanın en az 19'unu kazanmalıyız" dedi

FutbolArena - Çaykur Rizespor Kulübü Başkan Vekili Halim Mete "Ligde 13 haftada kalan 39 puanın en az 19'unu kazanmalıyız"

AA'da yer alan habere göre, Galatasaray karşısında özellikle ikinci yarıda iyi bir futbol sergilediklerini belirten Halim Mete Mete, "Artık bunları konuşma zamanı değil, önümüze bakmalıyız. Kayserispor ile hayati bir maça çıkacağız. Bu maçta mutlaka üç puan almak zorundayız. Leonard Kweuke'nin cezasının bitip takıma dönmesi katkı sağlayacaktır. Futbolcularımıza ve Hikmet Karaman'a, teknik ekibimize güveniyorum." diye konuştu.
''TARAFTARA İHTİYACIMIZ VAR''

Hedeflerinin kalan 13 haftada en az 19 puan toplamak olduğunu belirten Halim Mete "Şu anda 20 puanımız var ve 35 puanın üstüne çıkmalıyız. Son haftalarda alt sıralardaki rakiplerimizin aldığı başarılı sonuçlar düşme barajını biraz yükseltti. Ligde 13 haftada kalan 39 puanın en az 19'unu kazanmalıyız. "Taraftar olmadan olmaz. Taraftara çok ihtiyacımız var. Galatasaray maçında 6 bin 500 seyircimiz vardı. Bu maçta neden 15 bin seyircimiz olmasın. Taraftarlarımıza, kardeşlerime sesleniyorum, hepinizi Kayserispor maçına bekliyoruz. Sizin sesinize, sizin alkışınıza ihtiyacımız var. Sahadaki 11 futbolcumuzun, desteğinize ihtiyacı var. Destek sesinizi duymak istiyor futbolcularımız." diye konuştu

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)