comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor Transfer Haberleri: Hikmet Karaman'dan açıklama

25 Haziran 2016, Cumartesi 18:10
Çaykur Rizespor Transfer Haberleri: Hikmet Karaman'dan açıklama

Çaykur Rizespor transfere hız verdi... Fransa'dan dönen Hikmet Karaman Başkan ile görüştü.

FutbolArena - Fransa'da EURO 2016'nın grup maçlarını izleyen Hikmet Karaman, Türkiye'ye döndü ve Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan ile görüştü. 

Daha önce PTT 1. Lig'den Özgür Çek ve Recep Niyaz'ı alan Rizespor Irak'tan Ali Hüsnü Faysal'ı ve Slovenya'dan da Matic Fink'i transfer etmişti. Hikmet Karaman transferlerin devam edeceğini açıkladı


Hikmet Karaman'dan transfer açıklaması 


Günebakış'ın haberine göre, Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, transferde acele etmediklerini belirterek, "Scout ekibiyle birlikte çok iyi çalışmalar gerçekleştirdik. Sezon boyuncu yapılan çalışmalar ile birlikte Avrupa şampiyonası ve Copa America'yı da yakından takip ettik" dedi.  
Transfer çalışmalarını çok sıkı bir şekilde sürdürdüklerinin altını çizen Hikmet Karaman, "Özgür, Recep, ve Ali Husni'yi aldık. Rizespor bu oyunculara bonservis ücreti ödemedi. Bundan sonra yapacağımız transferler dede bonservisleri elinde olan oyuncular olacak. Elbette bazı yıldız oyuncu transferinde bonservis ücreti ödenebilir. Ama şu bilinmelidir ki Rizespor olarak yaptığımız transferlerden de kar elde etmek istiyoruz. Tüm çabamızı ve gayretimizi bu yönde gösteriyoruz. Ayrıca ben taraftarlarımızdan transfer konusunda biraz daha sabırlı olmalarını istiyorum" diye konuştu. 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.