comScore

Galatasaray Galatasaray

Ayhan Akman'dan Yasin Öztekin'e tepki

31 Ekim 2016, Pazartesi 12:07
Ayhan Akman'dan Yasin Öztekin'e tepki

Galatasaray'da Adanaspor ile oynanan maçta oyundan alındığı için tepki gösteren Yasin Öztekin'e, yardımcı antrenör Ayhan Akman sert çıkıştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da 70. dakikada yerini Sinan Gümüş'e bırakan Yasin Öztekin, Adana'yı birbirine kattı. Kameralara yansıyanın dışında Jan Olde Riekerink'e kulübede saydıran sarı kırmızılı futbolcunun Ayhan Akman ile de tartıştığı ortaya çıktı.
 
Oyundan alınması üzerine Yasin önce soyunma odasına yöneldi sonra vazgeçti. Galatasaray formasını çıkardı, kenarda yere attı. Ardından kulübeyi 2 kez yumrukladı, yere attığı formasını aldı.
 
GOLDEN SONRA DA RIEKERINK'E SÖYLENİNCE AYHAN AKMAN DAYANAMADI


Ancak asıl herkesi sinirlendiren olay Bruma'nın golünden sonra oldu. Riekerink'e sert sözler söyleyen Yasin, Bruma'nın golüne karşın sevinmek yerine oturduğu yerden Hollandalı hocaya  söylenmeye devam edince Ayhan Akman kendini tutamadı.
Ayhan Akman, kenarda Yasin'in üzerine yürüdü. "Sevineceğine hala söyleniyorsun. Galatasaray takımının oyuncusu ol, kendine oynama yeter artık" diye bağırıp tepki gösterdi. Yasin'e doğru öfke ile giden Ayhan Akman'ı, Orhan Atik ve Mert Çetin sakinleştirdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.