comScore

FutbolArena TV

Aydın Cingöz ve Çağdaş Sevinç, Akhisarspor - Beşiktaş maçı öncesi değerlendirmeler yaptı

13 Nisan 2018, Cuma 17:24

Aydın Cingöz ile Çağdaş Sevinç, FutbolArena TV'de Haber Aktif programında Akhisarspor - Beşiktaş maçını ve Süper Lig'de şampiyonluk yarışını değerlendirdi.

Çağdaş Sevinç'ten şampiyonluk yorumu

Şampiyonluk yarışı öncesinde dört takımın fikstürünü değerlendiren Çağlaş Sevinç, "4 takımın da puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum. Hiçbir takımın kolay fikstürü yok. Şampiyonluk yarışı son haftaya kadar devam edecek gibi görünüyor." ifadelerini kullandı.

Çağdaş Sevinç'ten Beşiktaş - Akhisarspor maçı yorumu

Beşiktaş'ın Akhisarspor maçını değerlendiren Çağdaş Sevinç, "Bu akşam stadın zemininin iyi olması Beşiktaş için bir avantaj olacaktır." dedi.

Çağdaş Sevinç cezalı oyuncuların geri döneceğini hatırlatırken "Beşiktaş'ta geçen hafta önemli eksikler vardı. Buna rağmen 5 gol attı. Akhisar maçında bu eksikler geri dönüyor. Lens bugün oynamaz." ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş forvet oyuncularından istediği verimi alamıyor ama Talisca'nın formu takımı taşıyor." diyen Çağdaş Sevinç, "Şampiyonluğa oynayan bir takımın golcüsü bu kadar az gol atmaz. Negredo iyi niyetli mücadele ediyor ama beklentileri karşılayamadı." şekline konuştu.

Beşiktaş Videoları