comScore

Aycan Yanaç, ALG Spor'a transfer oldu mu?

27 Ağustos 2020, Perşembe 13:20
Aycan Yanaç, ALG Spor'a transfer oldu mu?

Gaziantep ALG Spor, Survivor'da yarışan futbolcu Aycan Yanaç'ı kadrosuna katmak üzere.

FutbolArena - Survivor'da yıldızı parlayan milli futbolcu Aycan Yanaç, cuma günü Gaziantep'e gelerek ALGSPOR Başkanı Ali Gözcü ile görüşecek. Bu sene Türkiye Kadınlar 1. Futbol Ligi'ni lider bitiren ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı hak eden ALGSPOR'da, Aycan Yanaç'ın transferi çok konuşuldu.

Edinilen bilgilere göre, milli futbolcu cuma günü Gaziantep'e gelerek ALGSPOR Başkanı Ali Gözcü ile bir görüşme yapacak. Bu transfere her iki tarafın da olumlu yaklaştığı ve 21 yaşındaki oyuncunun, ALGSPOR'da oynamak için oldukça heyecanlı olduğu bildiriliyor.
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde mutlak başarı hedefleyen ALGSPOR'un da Aycan transferiyle bu turnuva için iddialı bir kadro hedefine yaklaşacağı dile getiriliyor.
 

Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? Aycan Yanaç hangi takımda oynuyor?


Survivor 2020'nin Ünlüler Takımı'nda yarışacak isimlerden biri de milli futbolcu Aycan Yanaç olacak. 1998 Almanya doğumlu olan Aycan Yanaç, A Milli Kadın Futbol Takımımızda da forma giyiyor. Nürnberg'de futbol kariyerine başlayan genç futbolcu santrfor olarak görev yapıyor. Aycan Yanaç Survivor elemelerinde girdiği efor testinde 50 kişi arasında en yüksek seviyeye çıkan isim oldu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"