comScore

'Ayaklarımı öpmeli diyen' Lucescu'ya çok sert cevap!

05 Şubat 2019, Salı 18:47
'Ayaklarımı öpmeli diyen' Lucescu'ya çok sert cevap!

Romanya'da büyüyerek devam eden tartışmada Rednic'ten, Mircea Lucescu'ya çok sert cevap geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Romanya'da Mircea Lucescu ile teknik direktör Rednic arasındaki tartışma büyüyor. Rednic, A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu'nn futbolculuk döneminde kendisi için yaptığı iyilikleri hatırlatması üzerine konuşurken, Lucescu'nun "Rednic onun için yaptıklarımdan sonra benim ayaklarımı öpmeli." sözlerine sert cevap verdi. 

LUCESCU: "AYAKLARIMI ÖPMELİ"
Lucescu'nun Rednic hakkında, "Onun için yaptıklarımdan dolayı benim ayaklarımı öpmeli. Kötü bir futbolcu değildi ama Dinamo'ya geldiği zaman herkes ona gıcıktı. Kimse onu sevmiyordu. Ben Rednic'i o takımda kaptan yaptım." ifadelerini kullandı ve bu sözlere teknik direktör Rednic'ten sert cevap geldi. 

REDNİC: "GİTSİN OĞLUNA SÖYLESİN"

Ayaklarını öpmek mi? Lucescu'nun mu? Gitsin oğluna söylesin bunu. Lucescu bana futbol öğretmedi. Niye böyle konuşuyor anlamıyorum. Bana sadece rehberlik etti. Hagi, ben, Klein. Doğu'da çok iyi bir teknik direktör olduğunu gösterdi. Geçmişinde bunları yapmadığını kimse ona söylemiyor. Peki ne yapalım? Heykelini mi dikelim? Şimdi de görüyoruz Lucescu'yu. Türk milli takımının halini görüyoruz." 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (21 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.