comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Avrupa Ligi'nde hakemler belli oldu

17 Ekim 2016, Pazartesi 14:42
Avrupa Ligi'nde hakemler belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe, Atiker konyaspor ve Osmanlıspor'un oynayacağı maçları yönetecek hakemler açıklandı.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimiz Fenerbahçe, Atiker Konyaspor ve Osmanlıspor'un gruplarında oynayacağı 3. maçları yönetecek hakemler belli oldu.

MANCHESTER UNITED - FENERBAHÇE
İngiltere'de Old Trafford Stadı'nda 20 Ekim Perşembe günü oynanacak ve TSİ 22.05'te başlayacak karşılaşmayı Fransa Futbol Federasyonu'ndan Benoît Bastien yönetecek. Maçta Bastien'in yardımcılıklarını Frédéric Haquette ve Hicham Zakrani yaparken, Benoît Millot ve Jérôme Miguelgorry ilave yardımcı hakem, Julien Pacelli ise dördüncü hakem olarak görev alacak.

ATİKER KONYASPOR - BRAGA

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda TSİ 20.00'de başlayacak karşılaşmada Aliyar Aghayev'in yardımcılıklarını Rza Mammadov ve Zeynal Zeynalov yacak. Mubariz Hashimov'in dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise Orkhan Mammadov ve Rahim Hasanov olacak. 

OSMANLISPOR - VILLARREAL

Osmanlı Stadı'nda  20 Ekim Perşembe günü oynanacak ve TSİ 20.00'de başlayacak karşılaşmayı İsrail Futbol Federasyonu'ndan Liran Liany yönetecek. Müsabakada Liany'in yardımcılıklarını Dvir Shimon ve David Elias Biton yaparken, Menashe Masiah ve Eitan Shmuelevitz ilave yardımcı hakem, Oren Borneshtain ise dördüncü hakem olarak görev alacak.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.