comScore

AVON indirimli ürünler neler? (AVON Eylül 2018 kataloğu yayınlandı mı?)

25 Ağustos 2018, Cumartesi 11:28
AVON indirimli ürünler neler? (AVON Eylül 2018 kataloğu yayınlandı mı?)

AVON indirimlerini takip ederek AVON ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her ay açıklanan AVON kataloglarını incelemek ve ürünlere göz atmak için AVON indirimli ürün kataloğunun çıkış tarihini takip edebilirsiniz. AVON ürünlerinde hangi fırsatların olduğuna haberimizden göz atabilirsiniz.

AVON indirimleri, AVON kampanyaları ve AVON fırsatları gibi aramalarınızın yanıtlarını veriyoruz. AVON Ağustos ayı kampanyaları arasında öne çıkan ürünleri burada bulabilirsiniz. AVON özellikle bayanların vazgeçilmez markalarından biri olarak öne çıkıyor. AVON makyaj malzemeler, AVON saç bakım ürünleri, AVON parfümleri, AVON deodorantları, AVON saat gibi birçok ürün grubu bayan müşterilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. 
 

AVON indirimleri Ağustos 2018 kataloğu (AVON Eylül 2018 kataloğu çıktı mı?


Uzun yıllardır sektörde yer alan AVON markesi içerisinde birçok ürün grubu yer almakta. Kadınların ilgiyle takip ettiği AVON kataloglarında AVON parfümleri, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, saç bakım ürünleri, moda ve ev dizaynıyla ilgili ürünler gibi birçok ilgi çekici içerik müşterilere sunuluyor.

AVON indirimli ürün katalogları aylık olarak yayınlanmakta. AVON Ağustos 2018 kataloğuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Eylül kataloğu ise 1 Eylül'de yayınlanacak.  
AVON AĞUSTOS KATALOĞUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ >>


 

AVON ne zaman kuruldu? AVON nerede kuruldu?


AVON'dan yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

AVON, 130 yıldır kadınların güzellik, yenilik, iyimserlik ve her şeyden önemlisi kadınların kadınlar için çalıştığı şirket.” 

1886 yılından günümüze, mutfaktan liderler çıkaran dünyanın önde gelen güzellik markalarından AVON milyonlarca kadının yaşamına güzellik katmaktadır. 

Kurucusu David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan AVON, günümüzde yaklaşık 70 ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Bağımsız Satış Temsilcisi ile dev bir doğrudan satış şirketidir. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)