comScore

Avlu yeni bölüm fragmanı İZLE - Avlu 19. bölüm fragmanı İZLE (Avlu yeni bölüm fragmanı 8 Kasım 2018 Perşembe İZLE)

02 Kasım 2018, Cuma 00:11
Avlu yeni bölüm fragmanı İZLE - Avlu 19. bölüm fragmanı İZLE (Avlu yeni bölüm fragmanı 8 Kasım 2018 Perşembe İZLE)

Avlu dizisi son bölüm olan Avlu 18. bölümünü izleyenler internet ortamında Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 19. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 19. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Star TV'de yayınlanan Avlu dizisi 18. bölümüyle ekranlara geldi. Avlu dizisi son bölüm olan Avlu dizisi 18. bölümünde Zerrin'in oyunları işe yarayacak mı? Kudret hücre hapsinde! Yaşanan büyük isyandan sonra yaralar sarılmaktadır. Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümünü izleyenler Avlu  yeni bölüm fragmanı olan Avlu 19. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 19. bölüm fragmanını izlemek için Avlu  yeni bölüm fragman detayları haberimizde. 
 

Avlu son bölümde neler oldu? (Avlu 18. bölüm özeti 1 Kasım 2018 Perşembe)


Zerrin'in oyunları işe yarayacak mı? Kudret hücre hapsinde! Yaşanan büyük isyandan sonra yaralar sarılmaktadır. Naciye, kızını korumak için taktik değiştirmek zorunda kalmıştır. Murat, Zerrin'in geçmişini araştırırken, Zerrin de Azra ile ilgili çok büyük bir sır öğrenecektir.

 

Avlu dizisi konusu 


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.


 

Avlu dizisi oyuncuları


Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç

AVLU DİZİSİ BİLGİLERİ

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Senarist: Ahmet Yurdakulü
 

Avlu dizisi 19. bölüm fragman (Avlu dizisi 8 Kasım 2018 Perşembe yeni bölüm fragman)


Avlu dizisi heyecan fırtınasıyla geçen 18. bölümün ardından Avlu dizisinin 19. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Avlu yeni bölüm fragman videosu, Avlu yeni bölüm fragman çıktı mı? Avlu 19. bölüm fragman yayınlandı mı? sorularına yanıt arayanlar için Avlu yeni bölüm fragman videosu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"