comScore

Avlu son bölüm İZLE - Avlu 20. bölüm 15 Kasım 2018 full İZLE (Avlu dizisi 15 Kasım 2018 Perşembe son bölüm full tek parça İZLE)

16 Kasım 2018, Cuma 00:18
Avlu son bölüm İZLE - Avlu 20. bölüm 15 Kasım 2018 full İZLE (Avlu dizisi 15 Kasım 2018 Perşembe son bölüm full tek parça İZLE)

Avlu dizisi 20. bölüm yayınlandı. Avlu dizisi son bölüm olan Avlu dizisi 20. bölümü izlemeyenler için Avlu dizisi son bölüm Avlu dizisi 20. bölüm özeti ve Avlu dizisi son bölüm olan Avlu dizisi 20. bölüm videosuna ulaşmak için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Avlu dizisi, son bölüm olan 20. bölümüyle yayınlandı. Avlu dizisi 20. bölümünde yine büyük bir heyecan yaşandı. Avlu dizisi son bölüm olan Avlu 20. bölümünü izleyemeyenler için Avlu son bölüm olan Avlu 20. bölüm özetini haberimizde derledik. Avlu son bölümünde neler oldu? Avlu 20 bölüm özeti ve aynı zamanda 15 Kasım 2018 Perşembe günü yayınlanan Avlu dizisi 20. bölümünü full tek parça izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizin devamında. 


Avlu son bölümde neler oldu? (Avlu dizisi 20. bölüm özeti 15 Kasım 2018 Perşembe)


Zerrin, Azra ve Deniz arasındaki gerginliği kendi lehine çevirmeye çalışmaktadır. Fakat bu, karanlık planlarından yalnızca biridir. Azra'nın travmatik geçmişi hiç ummadığı anda tekrar yakasına yapışmıştır. Sevda'nın yanında getirdiği çip, cezaevi gündemine bomba gibi düşerken bu sırada Deniz kimseyle paylaşmadığı planının her aşamasının tıkır tıkır işlemesini sağlamaktadır. Deniz bu kez peşinde olduğu şeyi elde edebilecek midir?


 

Avlu dizisi konusu


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.
 

Avlu dizisi oyuncuları


Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç
 

Avlu dizisi 20. bölüm İZLE (Avlu dizisi 20. bölüm 15 Kasım 2018 Perşembe)


Avlu son bölüm olan Avlu 20. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Avlu son bölüm olan Avlu 20. bölümü izlemek için Avlu son bölüm izle, Avlu 20. bölüm izle, Avlu 1 Kasım son bölüm izle, Avlu son bölüm puhu tv izle, Avlu son bölüm Star TV izle, Avlu son bölüm tek parça izle, Avlu 20. bölüm full izle, Avlu 19. bölüm full tek parça izle, Avlu 20. bölüm puhu tv izle şeklinde araştırma yapmaya başladı. Avlu son bölüm olan Avlu 20. bölümünü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"