comScore

Avlu son bölüm İZLE - Avlu 18. bölüm 1 Kasım 2018 Perşembe full izle (Avlu 1 Kasım son bölüm full tek parça İZLE)

01 Kasım 2018, Perşembe 23:59
Avlu son bölüm İZLE - Avlu 18. bölüm 1 Kasım 2018 Perşembe full izle (Avlu 1 Kasım son bölüm full tek parça İZLE)

Star TV'de her Perşembe günü reyting listelerinde zirveye oynayan dizi Avlu, son bölümüyle yayınlandı. Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölüm özeti ve Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümünü full tek parça izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Avlu yeni bölümüyle yayınlandı. Avlu 18. bölümüyle ekranlara geldi ve yine heyecan dolu sahneleriyle nefesleri kesti. Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümünü izleyemeyenler ise üzülmesin. Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölüm özeti ve Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölüm videosu haberimizde. Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümünü izlemeden önce Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölüm özetine göz atalım. 


Avlu son bölümde neler oldu? (Avlu 18. bölüm özeti 1 Kasım 2018 Perşembe)


Zerrin'in oyunları işe yarayacak mı? Kudret hücre hapsinde! Yaşanan büyük isyandan sonra yaralar sarılmaktadır. Naciye, kızını korumak için taktik değiştirmek zorunda kalmıştır. Murat, Zerrin'in geçmişini araştırırken, Zerrin de Azra ile ilgili çok büyük bir sır öğrenecektir.
 

Avlu dizisi konusu 


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.


 

Avlu dizisi oyuncuları


Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç
AVLU DİZİSİ BİLGİLERİ

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Senarist: Ahmet Yurdakulü
 

Avlu dizisi 18. bölüm İZLE (1 Kasım 2018 Perşembe Avlu dizisi son bölüm)

Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümü izlemek için Avlu son bölüm izle, Avlu 18. bölüm izle, Avlu 1 Kasım son bölüm izle, Avlu son bölüm puhu tv izle, Avlu son bölüm Star TV izle, Avlu son bölüm tek parça izle, Avlu 18. bölüm full izle, Avlu 18. bölüm full tek parça izle, Avlu 18. bölüm puhu tv izle şeklinde araştırma yapmaya başladı. Avlu son bölüm olan Avlu 18. bölümünü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"