comScore

Avlu son bölüm 6 Aralık full İZLE - Avlu 23. bölüm full tek parça İZLE (Avlu son bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe İZLE)

07 Aralık 2018, Cuma 02:01
Avlu son bölüm 6 Aralık full İZLE - Avlu 23. bölüm full tek parça İZLE (Avlu son bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe İZLE)

Star TV'de yayınlanan Avlu dizisinin son bölümü olan Avlu 23. bölümü izleyemeyenler için Avlu son bölüm olan Avlu 23. bölüm özeti ve diğer tüm ayrınltılar haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Avlu 23. bölümüyle ekranlara geldi. Reyting listesinde zirveye oynayan Avlu dizisinin son bölümü olan Avlu 23. bölümünde yine büyük heyecan yaşandı. Avlu son bölüm olan Avlu 23. bölümü izlemeyenler için Avlu son bölüm olan Avlu 23. bölümün özetini derledik. 
 

Avlu son bölümde neler oldu? (Avlu 23. bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe Star TV)


Deniz'in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz'in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Üstelik bu kez kendi için değil... Bu sırada içeride Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaktadır. Zerrin, onları durdurmak ve üstü kapatılamaz bir olay yaşanmasını engellemek zorundadır. Ancak Deniz'in elindeki koz onu her şeyden önce kendini kurtarmaya mecbur bırakacaktır...


Avlu dizisi konusu ne? Avlu dizisi oyuncu isimleri


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.


 

Avlu 23. bölüm 6 Aralıkj 2018 Star TV İZLE


Peki Avlu dizisi son bölümü nasıl izlenir? Star TV'de yayınlanan Avlu dizisinin son bölümü olan Avlu 23. bölümü izlemek isteyenler internet ortamında Avlu 23. bölüm izle, Avlu son bölüm izle, Avlu 6 Aralık son bölüm izle, Avlu son bölüm full tek parça izle, Avlu 23. bölüm 6 Aralık full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Avlu son bölüm olan Avlu 23. bölümü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.