comScore

Avlu son bölüm 25 Ekim full İZLE - Avlu 17. bölüm full İZLE (Avlu 25 Ekim 2018 Perşembe 17. bölüm İZLE)

26 Ekim 2018, Cuma 01:10
Avlu son bölüm 25 Ekim full İZLE - Avlu 17. bölüm full İZLE (Avlu 25 Ekim 2018 Perşembe 17. bölüm İZLE)

Star TV'nin reyting rekorlarında her Perşembe günü zirveyi zorlayan dizilerinden Avlu dizisi, son bölümüyle yayınlandı. Avlu dizisi 17. bölümü yine izleyenlere büyük bir heyecan yaşattı. Avlu dizisi son bölüm olan Avlu dizisi 17. bölümünü izlemek isteyenler için Avlu dizisi 17. bölüm videosu haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Avlu 17. bölümüyle yayınlandı. Avlu dizisi 17. bölümü yine nefesleri kesti. Avlu dizisi son bölüm olan Avlu dizisi 17. bölümünü izleyemeyenler için Avlu dizisi son bölüm olan Avlu 17. bölümüne dair özeti haberimizde derledik. Ayrıca Avlu son bölüm olan Avlu 17. bölümünü izleyemeyenler için Avlu son bölüm olan Avlu 17. bölüm videosu da haberimizde. 
 

Avlu dizisi 17. bölüm özeti (Avlu son bölüm özeti 25 Ekim 2018 Perşembe)


Zerrin, Kudret'in güçlenmesine alttan alta yardım etmektedir. Naciye iyice köşeye sıkışmış halde çıkmazdadır. Diğer yanda da Zerrin, cezaevinde mahkumlara yaptığı zulmün dozunu kaçırmıştır bu yüzden cezaevinde çok büyük bir isyanın temelleri atılmaktadır. Bu isyandan kimler sağ çıkmayı başaracaktır?
 

Avlu dizisi konusu 


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.Avlu dizisi oyuncuları


Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç
AVLU DİZİSİ BİLGİLERİ

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Senarist: Ahmet Yurdakulü
 

Avlu dizisi 17. bölüm Star TV İZLE (Avlu 25 Ekim 2018 son bölüm tek parça)


Avlu son bölüm olan Avlu 17. bölümünü izleyemeyenler internet ortamınad Avlu son bölüm olan Avlu 17. bölümü izlemek için Avlu son bölüm izle, Avlu 17. bölüm izle, Avlu 25 Ekim son bölüm izle, Avlu son bölüm puhu tv izle, Avlu son bölüm Star TV izle, Avlu son bölüm tek parça izle, Avlu 17. bölüm full izle, Avlu 17. bölüm full tek parça izle, Avlu 17. bölüm puhu tv izle şeklinde araştırma yapmaya başladı. Avlu son bölüm olan Avlu 17. bölümünü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"