comScore

Avlu Dizisi Star TV 1. bölüm müthiş sahneler! (Avlu Dizisi konusu, oyuncuları, Demet Evgar, Şebnem Dönmez, Ceren Moray)

29 Mart 2018, Perşembe 22:18
Avlu Dizisi Star TV 1. bölüm müthiş sahneler! (Avlu Dizisi konusu, oyuncuları, Demet Evgar, Şebnem Dönmez, Ceren Moray)

Avlu Dizisi Star TV'de başladı. Bu yılın en iddialı yapımlarından biri olan Avlu Dizisinin 1. bölümünü izleyemenler üzülmesin! Avlu Dizisinin 1. bölümünü izlemek ve Avlu Dizisi konusu, Avlu Dizisi oyuncuları ve Avlu Dizisinin gün ve saatiyle ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Avlu Dizisi'nin 1. bölümü yayınladı mı? Avlu Dizisi hangi gün, saat kaçta, Star TV'de ne zaman başlıyor? Star TV'nin bu sezon en iddialı yapımlarından biri olan Avlu Dizisi'nin 1. bölümüyle birlikte insanların Avlu dizisine dair en fazla mrak ettiği soruları sizler için derledik. Bu yılın en iddilı yapımlarından biri olan Avlu Dizisi'nde Şebnem Dönmez ve Demet Evgar gibi çok önemli oyuncular boy gösteriyor. İşte Avlu Dizisinin konusu, Avlu Dizisi oyuncuları ve Avlu Dizisi'nin 1. bölümüne dair merak ettiğiniz tüm sorular haberin devamında. 
 

Avlu dizisinin konu ne?


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.


Avlu dizisi oyuncuları


Star TV'nin yeni yılın en iddialı yapımlarından Avlu dizisinin oyuncu kadrosu da konusu kadar iddialı. Son olarak yine aynı kanalda Medcezir dizisinde Sude karakterini canlandıran Şebnem Dönmez, Avlu dizisinin öne çıkan karakterlerinden biri. Şebnem Dönmez dışında dizinin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece gibi önemli isimler yer alıyor. 

OYUNCU KADROSUNUN TAMAMI:
Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç


Avlu Dizisi hangi günler saat kaçta yayınlanacak?


Star TV'de yayınlanan ve bu yılın en iddialı yapımlarından biri olan Avlu Dizisi yeni bölümüyle 29 Mart 2018 Perşembe akşamı saat 20:00'de Star TV'de yayınlandı. Avlu Dizisinin konusu ve oyuncularına dair detaylı bilgiler aşağıda:

Demet Evgar kimdir?


İlk olarak Türkmax'te yayınlanmakta olan, ardından Star TV'ye geçen 1 Erkek, 1 Kadın adlı televizyon dizisinde “Zeynep Yıldırım” karakterini canlandırmaktaydı. Kısa bir aradan sonra Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan 1 erkek 1 kadın adlı televizyon dizisi isim değişikliğine giderek 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk ve ardından 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk olarak devam etti. Özgü Namal'ın jüriliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye programına Namal'ın yerinde kısa süreli bulundu.


Şebnem Dönmez kimdir?


2000'lerde ise dizi ve sinema dünyasındaki başarılarıyla gündeme geldi. Televizyonda Aslı ile Kerem (2002) ve Ölümsüz Aşk (2003) ile kariyerini sağlamlaştırırken sinema macerası 2002 tarihli bağımsız film Kolay Para Kazanma Kılavuzu ile başladı. 2004'te Neredesin Firuze, 2006'da Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, 2009'da Vali filmlerinin başrollerinde yer aldı. 2007 yılında BKM'de Oyunun Oyunu isimli tiyatro oyununda beğeni topladı.

Kendisi aynı zamanda Live Earth'ün Türkiye temsilcisi olup Al Gore'un İstanbul'da gerçekleştirdiği toplantıya basın sözcüsü olarak katılmıştır. 2013 yılında kadrosuna dahil olduğu Kuzey Güney dizisinin finaline kadar “Melda Yalgın” karakterini canlandırmıştır. Sonrasında Med Cezir dizisinde 2 yıl boyunca oynamıştır.


Ceren Moray kimdir?


Memur bir ailenin tek kızı olan Ceren Moray, 5 Haziran 1985 yılında Diyarbakır 'da dünyaya geldi. Doğumundan birkaç yıl sonra ailesi ile birlikte İstanbul 'a taşınan ünlü oyuncu, tiyatro eğitimine küçük yaşlarda başladı.


Kenan Ece kimdir?


Kenan Ece, 24 Aralık 1980 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai'de doğmuştur. Tam adı Cahit Kenan Ece'dir. Bir ablası vardır. Babası Murat Ece'dir.Galatasaray Spor Klubü'nün eski yöneticilerinden Turgan Ece'nin torunudur. Türkiye'nin ilk dünya güzeli Keriman Halis'in yeğenidir, yani büyük halasıdır. Babası Murat Ece kariyerinin altı senesini Dubai/UAE ve Abidjan/Ivory Coast'da geçirdiği sırada Kenan Ece de Dubai'de doğmuştur.

AVLU DİZİSİNİN 1. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.