comScore

Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman, yayınladı mı, nasıl izlerim? (Avlu Dizisi Star TV fragmanları)

29 Mart 2018, Perşembe 22:52

Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı? Star TV'de 1.  bölümü itibariyle milyonları ekranlara kitleyen Avlu Dizisinin daha şimdiden 2. bölüm fragmanı merak ediliyor. Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanına dair gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Avlu Dizisi 1. bölümü Star TV'de yayınlandı. Avlu Dizisi 1. bölümünü izleyenlerin büyük bölümü olumlu yorumda bulunurken, şimdiden Avlu Dizisinin 2. bölüm fragmanını aramaya başladı. Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanı çıktı mı? Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanı yayınladı mı? Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanını nasıl izlerim? sorularının cevaplarıyla ilgili tüm detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Avlu dizisi 1. bölüm yorumları


Star TV'de yayınlanan ve bu yılın en iddialı yapımlarından biri olan Avlu Dizisi sosyal medyada 29 Mart 2018 Perşembe günü 1. bölümüyle birlikte TT listesine girdi. Avlu dizisinin 1. bölümüne dair yorumlar şu şekilde:

@Azizebakir
#Avlu dizisinin Sagopa kajmer ile giriş yapması ve koleranın dizide şarkı söylemesiii 🖤

@_busra19
Dizinin kurgu olduğunu unutup bu kadar tepki gostermeniz sizcede saçma degil mi. Gayet güzel bir dizi olmuş  #Avlu
@sleeperpops
#Avlu dizisinde senaryo icabında şeyler oluyor ama maalesef arkadaşlarımız diziyi ciddiye alıp mesleklerine hakaret edildiğini düşünüyor. Bu tarz diziler yurt dışında sevilir ve Türk halkı tarafından da beğeniyle izlenir. Sonra neden dizi sektörü gelişmiyor dersiniz.

‏@fevrisosyolog_
#Avlu dizisi ceza infaz memurlarını rahatsız etmiş, dizi kaldırılsın diye kampanya yapmaya başlanmış. niye ki ? dizide yayınlanan şeyler tanıdık mı geldi acaba ?

@ebruazizogluu
Bu dizi ilk bölümde böyleyse 🙄 devamını kaldıramicam  #Avlu
 
@Muhammetsezer34

#Avlu ne kadar cahil insan varsa diziye laf söylüyor 
Cahil zalimden beterdir diye boşuna dememisler

‏@zgespxq
demet evgar'ın oyunculuğu der susarım... #avlu

@yusufyardimci
Gelecek bölümü merak edenler Wentworth dizisini izlesin 🤦🏻‍♂️😂 
Bu uyarlama diziye bu kadar tepki geliyorsa Vis a Vis dizisinin uyarlamasında herhalde millet şikayetle kanalı kapattırırlar 😄


 

Avlu Dizisi STAR TV 2. bölüm fragmanı haberleri


Star TV'de 1. bölümüyle ekranlara gelen ve özellikle konusuyla son derece iddialı bir yapılan Avlu Dizisinin 1. bölümü 29 Mart 2018 Perşembe günü itibariyle yayınlandı. Dizisinin ilk bölümünü izleyenler oldukça etkisi altında kaldı. Eleştiriler ve alıntı üzerine yapılan yorumlara rağmen dizinin özellikle oyuncu kadrosundaki başrolde yer alan isimlere övgüler çoğunluktaydı. 

Avlu Dizisinin 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanamadı. Avlu Dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz Avlu Dizisinin 2. bölüm fragmanını FutbolArena aracılığıyla izleyebilirsiniz. 
 

Avlu dizisi oyuncuları


Star TV'nin yeni yılın en iddialı yapımlarından Avlu dizisinin oyuncu kadrosu da konusu kadar iddialı. Son olarak yine aynı kanalda Medcezir dizisinde Sude karakterini canlandıran Şebnem Dönmez, Avlu dizisinin öne çıkan karakterlerinden biri. Şebnem Dönmez dışında dizinin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece gibi önemli isimler yer alıyor. 

OYUNCU KADROSUNUN TAMAMI:

Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç

AVLU DİZİSİ FRAGMAN BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.