comScore

Avlu Dizisi 1. bölümü nasıldı, güzel mi, yayınladı mı? (Avlu Dizisi Twitter yorumları)

29 Mart 2018, Perşembe 22:30

Avlu Dizisi Star TV'de 1. bölümü itibariyle yayınlandı ve kelimenin tam anlamıyla nefesleri kesti. Avlu Dizisi 1. bölümü sosyal medyayı sallarken, en çok konuşulanlar listesinde ilk sıraya yerleşti. Avlu Dizisi 1. bölüm twitter, sosyal medya yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Avlu dizisi Star TV'de 1. bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'de yayınlanan ve bu yılın en iddialı yapımlarından Avlu Dizisi 1. bölüm itibariyle adeta nefesleri kesti. Avlu Dizisi 1. bölümüyle birlikte sosyal medyada en çok konuşulan konularda zirveye yerleşirken, diziyi izleyenlerin büyük bölümü olumlu yorumlarda bulundu. 

AVLU DİZİSİ TWİTTER YORUMLARI
Star TV'de 29 Mart 2018 Perşembe günü itibariyle 1. bölümü adeta nefesleri keserken, sosyal medyada diziyi izleyenler adeta tweet yağmuruna tuttu. Yorumların ise büyük bölümü olumlu yönde. İşte Avlu Dizisinin 1. bölümüne dair izleyicilerin görüşleri:
 

Avlu dizisinin konu ne?


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"BP
BP Akaryakıt fiyatları ne kadar? BP pompa fiyatları ne kadar? BP Akaryakıt ve BP pompa fiyatları son dakika
\"Motorine
Motorine zam mı geldi? Motorin fiyatları ne kadar? Motorin zammı son dakika (16 Ağustos 2018 Perşembe)
", "avlu-dizisi-1-bolumu-nasildi-guzel-mi-yayinladi-mi-avlu-dizisi-twitter-yorumlari-345161h/", "29 Mart 2018, Perşembe 22:30", "1", "", ""];hbr[1] = [356322, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/cuma_namazi_kac_rekat_cuma_rekat_sayisi_17_agustos_cuma_namazi_nasil_kilinirLu.jpg", "Cuma namazı kaç rekat? Cuma rekat sayısı 17 Ağustos (Cuma namazı nasıl kılınır?)", "Cuma namazı kaç rekat? Cuma namazı kılmak isteyenler için cuma rekat sayısı, cuma namazı rekatı, cuma kaç rekat kılınır gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Müslüman aleminin en mübarek günlerinden cuma gününde cuma namazı kılmak isteyenler için cuma namazı kaç rekat ve cuma namazı nasıl kılınır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.", "
Cuma namazı kaç rekattır sorusunun yanıtını haberimizde veriyoruz. Cuma kaç rekat, cuma rekat sayısı, cuma namazında namaz kaç rekat kılınır gibi aramalarda cuma namazı rekat sayısının yanıtını haberimizde veriyoruz. Cuma namazı kılmak isteyen müslüman vatandaşlar cuma rekat kaçtır şeklinde aramalar yapmakta. Diyanet İşleri’nden yapılan resmi açıklamalarla birlikte cuma namazı nasıl kılınır, cuma namazı kaç rekattır, cuma namazı rekat sayısı, cuma namazının önemi gibi birçok konuya yanıt veriyoruz.
 

Cuma namazı kaç rekattır? Cuma namazı rekat sayısı 17 Ağustos Cuma


Cuma namazı, cuma günleri öğlen kılınır. Cuma namazında ilk olarak sünnet kılınır. Sünnetin ardından imam minbere oturur ve müezzin iç ezanı okur. Ezanın ardından imam iki kısımlık hutmesini okur. Hutbede cemaate faydalı dini bilgiler ve yönlendirici konuşmalar yapılır. Cuma namazı: 4 rekat ilk sünnet, 2 rekat farz, 4 rekat son sünnet, 4 rekat Zühri Ahir (Son öğle) ve 2 rekat vaktin son sünneti olmak üzere toplam 16 rekat namaz kılınır.

Cuma namazı aşağıdaki şekilde kılınır:
4 rekat cumanın ilk sünneti,
2 rekat cumanın farzı, 
4 rekat cumanın son sünneti,
4 rekat Zuhri ahir,
2 rekat vaktin son sünneti
 

CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA? (İSTANBUL, ANKARA, ADANA, İZMİR) 

Cuma Namazı neden önemlidir? Cuma ne demek?


Cuma; cem olmak, toplanmak manalarına gelir Cuma günü, Müslümanlar için çok önemli bir gündür.Bu günde Müslümanlar camide toplanıp birlikte Cuma namazını kılarlar Topluca yapılan bu ibadet, o günü bayram günü değerine yükseltir.

Bu sebeble Cuma gününe Seyyidü`l-eyyam, yani, günlerin itibarlısı,efendisi de denir.Bütün hayırlı işlerin Cuma günü meydana geldiği; tarih boyunca pek çok kudsî hâdiselerin hep Cuma günü zuhur ettiği rivayet edilir.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "cuma-namazi-kac-rekat-cuma-rekat-sayisi-17-agustos-cuma-namazi-nasil-kilinir-356322h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 10:00", "1", "", ""];hbr[2] = [356321, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hakmar_indirimleri_1719_agustos_hakmar_firsatlarini_kacirmayinvn.jpg", "Hakmar indirimleri 17-19 Ağustos (Hakmar fırsatlarını kaçırmayın!)", "Hakmar aktüel ürünler kataloğu 17-19 Ağustos yayınlandı. Hakmar mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden Hakmar indirimlerini Hakmar kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17-19 Ağustos Hakmar indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. Hakmar kampanya ve Hakmar fırsatları için son dakika gelişmeleri ve Hakmar kataloğu haberimizde.", "
Hakmar indirimler 17-19 Ağustos! Hakmar indirimleri, Hakmar kampanyaları, Hakmar fırsatları ve Hakmar aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda Hakmar kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan Hakmar kataloğuna bakarak 17 Ağustos tarihlerinde yapılan Hakmar indirimlerini takip edebilirsiniz. Hakmar kampanyalı ürünlerden satın alarak Hakmar indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 
 

Hakmar indirimleri 17-19 Ağustos (Hakmar aktüel ürünler kataloğu)


Hakmar mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. Hakmar marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için BİM ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. Hakmar mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

HAKMAR İNDİRİMLERİ İÇİN TIKLAYIN >>
\"\"
\"\"
\"\"
 

Hakmar ne zaman kuruldu? Hakmar’ın vizyonu ve misyonu nedir?


1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 25’e çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Hakmar’ın Vizyonu: Hakmar’ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "hakmar-indirimleri-1719-agustos-hakmar-firsatlarini-kacirmayin-356321h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 10:00", "1", "", ""];hbr[3] = [356320, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/migros_indirimleri_17_agustos_cuma_migros_hafta_sonu_indirimlerixD.jpg", "Migros indirimleri 17 Ağustos Cuma (Migros hafta sonu indirimleri)", "Migros aktüel ürünler kataloğu 17 Ağustos yayınlandı. Migros mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden Migros indirimlerini Migros kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17 Ağustos Migros indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. Migros kampanya ve Migros fırsatları için son dakika gelişmeleri ve Migros kataloğu haberimizde.", "
Migros indirimler 17 Ağustos! Migros indirimleri, Migros kampanyaları, Migros fırsatları ve Migros aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda Migros kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan Migros kataloğuna bakarak 17 Ağustos tarihlerinde yapılan Migros indirimlerini takip edebilirsiniz. Migros kampanyalı ürünlerden satın alarak Migros indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 
 

Migros indirimleri 17 Ağustos (Migros aktüel ürünler kataloğu)


Migros mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. Migros marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için Migros ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. Migros mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

MİGROS İNDİRİMLİ ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN
\"\"
\"\"
 

Migros hakkında bilinmesi gerekenler


Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "migros-indirimleri-17-agustos-cuma-migros-hafta-sonu-indirimleri-356320h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 09:59", "1", "", ""];hbr[4] = [356319, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/a101_indirimleri_17_agustos_cuma_a101_indirim_kataloguGw.jpg", "A101 indirimleri 17 Ağustos Cuma (A101 indirim kataloğu)", "A101 aktüel ürünler kataloğu 17 Ağustos yayınlandı. A101 mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden A101 indirimlerini A101 kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17 Ağustos A101 indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. A101 kampanya ve A101 fırsatları için son dakika gelişmeleri ve A101 kataloğu haberimizde.", "
A101 indirimler 17 Ağustos! A101 indirimleri, A101 kampanyaları, A101 fırsatları ve A101 aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda A101 kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan A101 kataloğuna bakarak 17 Ağustos tarihlerinde yapılan A101 indirimlerini takip edebilirsiniz. A101 kampanyalı ürünlerden satın alarak A101 indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 
 

A101 indirimleri 17 Ağustos (A101 aktüel ürünler kataloğu)


A101 mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. A101 marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için A101 ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. A101 mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

A101 İNDİRİMLERİ İÇİN TIKLAYIN >>
\"\"

 

A101 ne zaman kuruldu? A101 Türkiye’nin hangi illerinde var?


A101, kuruluşundan bugüne tek bir amaca odaklandı; En uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmak. Bu iddiamıza sahip çıkmak için her gün yeni mağazalar açıyor, ülkenin en ücra noktalarına, vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bu amaç için; Türkiye’nin 81 ilinde, 900 ilçesinde, 6850 mahallesinde, günde yaklaşık 2,5 milyon kez mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimize; ucuz, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "a101-indirimleri-17-agustos-cuma-a101-indirim-katalogu-356319h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 09:59", "1", "", ""]; slide[0] = [356318, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sok_indirimleri_1821_agustos_sok_hafta_sonu_firsatlariUN.jpg", "ŞOK indirimleri 18-21 Ağustos (ŞOK hafta sonu fırsatları)", "ŞOK aktüel ürünler kataloğu 18-21 Ağustos yayınlandı. ŞOK mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden ŞOK indirimlerini ŞOK kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17-21 Ağustos ŞOK indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. ŞOK kampanya ve ŞOK fırsatları için son dakika gelişmeleri ve ŞOK kataloğu haberimizde.", "sok-indirimleri-1821-agustos-sok-hafta-sonu-firsatlari-356318h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 09:59", ""];slide[1] = [356317, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/bim_aktuel_urunler_katalogu_1721_agustos_bim_indirimli_urunlerUn.jpg", "BİM aktüel ürünler kataloğu 17-21 Ağustos (BİM indirimli ürünler)", "BİM aktüel ürünler kataloğu 17-21 Ağustos yayınlandı. BİM mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden BİM indirimlerini BİM kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17-21 Ağustos BİM indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. BİM kampanya ve BİM fırsatları için son dakika gelişmeleri ve BİM kataloğu haberimizde.", "bim-aktuel-urunler-katalogu-1721-agustos-bim-indirimli-urunler-356317h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 09:59", ""];slide[2] = [356308, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/emre_akbabadan_futbolarenaya_galatasaray_mi_fenerbahce_mi6m.jpg", "", "SA", "-356308h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 00:54", ""];slide[3] = [356292, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/lask_linz_besiktas_maci_canli_ve_sifresiz_izle_lask_linz_besiktas_maci_hangi_kanalda6M.jpg", "LASK Linz - Beşiktaş maçı canlı ve şifresiz İZLE (LASK Linz - Beşiktaş maçı hangi kanalda?)", "LASK  Linz - Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi maçının hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. LASK Linz - Beşiktaş maçı hangi kanalda? sorularına yanıt arayanlar ve LASK Linz - Beşiktaş maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için detaylar haberimizde. ", "lask-linz-besiktas-maci-canli-ve-sifresiz-izle-lask-linz-besiktas-maci-hangi-kanalda-356292h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 20:19", ""];slide[4] = [356273, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/dolar_bugun_kac_tl_bugun_dolar_kuru_ne_kadar_dolar_dustu_mu_dolar_ne_kadar_dustu_16_agustos_2018_persembe_dolar_fiyatlarinR.jpg", "Dolar bugün kaç TL? Bugün dolar kuru ne kadar? Dolar düştü mü? Dolar ne kadar düştü? (16 Ağustos 2018 Perşembe dolar fiyatları)", "16 Ağustos 2018 Perşembe günü dolar fiyatları ne kadar oldu. Dolar bugün ne kadar? Bugünkü dolar kurları ne kadar? Dolar düştü mü? Dolar ne kadar düştü? 1 dolar kaç TL? Tüm bu sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. ", "dolar-bugun-kac-tl-bugun-dolar-kuru-ne-kadar-dolar-dustu-mu-dolar-ne-kadar-dustu-16-agustos-2018-persembe-dolar-fiyatlari-356273h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:47", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });