comScore

Avlu 24. bölüm fragmanı İZLE - Avlu yeni bölüm fragmanı İZLE (Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

07 Aralık 2018, Cuma 02:05
Avlu 24. bölüm fragmanı İZLE - Avlu yeni bölüm fragmanı İZLE (Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Avlu 24. bölüm fragmanı çıktı mı? Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu dizisinin 24. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi Avlu 23. bölümüyle ekranlara geldi. Reyting listesinde zirveye oynayan Avlu dizisinin son bölümü olan Avlu 23. bölümünde yine büyük heyecan yaşandı. Deniz'in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz'in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Avlu son bölüm olan Avlu 23. bölümünü izleyenler Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 24. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 24. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Avlu son bölümde neler oldu? (Avlu 23. bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe Star TV)


Deniz'in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz'in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Üstelik bu kez kendi için değil... Bu sırada içeride Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaktadır. Zerrin, onları durdurmak ve üstü kapatılamaz bir olay yaşanmasını engellemek zorundadır. Ancak Deniz'in elindeki koz onu her şeyden önce kendini kurtarmaya mecbur bırakacaktır...


Avlu dizisi konusu ne? Avlu dizisi oyuncu isimleri


Star TV'nin yeni dönem dizilerinden biri olmaya aday Avlu dizisinden 3 fragman geldi. Avlu konusunu ele alacak olursak dizi, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu'da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.
 

Avlu 24. bölüm fragmanı Star TV İZLE


Peki Avlu dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Avlu dizisi yeni bölüm fragmanı olan Avlu 24. bölüm fragmanı izlemek isteyenler internet ortamında Avlu 24. bölüm fragmanı izle, Avlu yeni bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Aşağıdaki bağlantıdan Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.