comScore

Avlu 18. bölüm fragmanı İZLE - Avlu yeni bölüm fragmanı İZLE (Avlu Star TV yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

26 Ekim 2018, Cuma 01:18
Avlu 18. bölüm fragmanı İZLE - Avlu yeni bölüm fragmanı İZLE (Avlu Star TV yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Star TV'de yayınlanan Avlu dizisi 17. bölümüyle ekranlara geldi. Avlu son bölüm olan Avlu 17. bölümünü izleyenler Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 18. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Avlu dizisi 25 Ekim 2018 Perşembe son bölüm özeti ve Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 18. bölüm fragmanı haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi ve her Perşembe saat 20:00'de yayınlanan dizisi Avlu son bölümü olan Avlu 17. bölümüyle ekranlara geldi. Avlu dizisi son bölümünde Zerrin, Kudret'in güçlenmesine alttan alta yardım etmektedir. Naciye iyice köşeye sıkışmış halde çıkmazdadır. Diğer yanda da Zerrin, cezaevinde mahkumlara yaptığı zulmün dozunu kaçırmıştır. Avlu dizisi son bölümünde yaşanan büyük heyecanın ardından Avlu son bölümünü izleyenler, Avlu dizisi yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Avlu dizisi yeni bölüm fragmanı olan Avlu dizisi 18. bölüm fragmanını izlemeden önce Avlu dizisi son bölüm olan Avlu dizisi 17. bölümünde yaşananlara göz atalım. 
 

Avlu dizisi 17. bölüm özeti (Avlu son bölüm özeti 25 Ekim 2018 Perşembe)


Zerrin, Kudret'in güçlenmesine alttan alta yardım etmektedir. Naciye iyice köşeye sıkışmış halde çıkmazdadır. Diğer yanda da Zerrin, cezaevinde mahkumlara yaptığı zulmün dozunu kaçırmıştır bu yüzden cezaevinde çok büyük bir isyanın temelleri atılmaktadır. Bu isyandan kimler sağ çıkmayı başaracaktır?


AVLU DİZİSİ OYUNCULARI

Ceren Moray
Demet Evgar
Nursel Köse
Kenan Ece
Teoman Kumbaracıbaşı
Rüchan Çalışkur
Şebnem Dönmez
Çağdaş Onur Öztürk
Deniz Barut
Onuryay Evrentan Atasalihi
Eslem Akar
Şeyla Halis
Hasret Şengül
Alp Öztürk
Tuğrul Tülek

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Senarist: Ahmet Yurdakul


Avlu dizisi yeni sezon tanıtımı (Avlu dizisi Star TV 25 Ekim 2018 Cumartesi)


Bir Kayıp; Bir İnsanı Nasıl Değiştirir?
Avlu'da hiç bir şey eskisi gibi olmayacak…
Birinci sezonu ile izleyicinin beğenisini kazanan Avlu, yeni sezonu ile nefes kesen hikayesine kaldığı yerden devam ediyor.  Ecem'in ölümünün ardından Deniz (Demet Evgar), kızının intikamını almak için tüm dengeleri değiştiriyor.  Yayınlanan yeni sezon tanıtımda Demet Evgar'ın oyunculuğu sosyal medyada da çok konuşuldu.  Limon Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda İftarlık Gazoz, Dondurmam Kaymak gibi başarılı projelere imza atan Yüksel Aksu oturuyor. 


Avlu dizisi 18 bölüm fragmanı (Avlu dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?)


Avlu dizisi son bölüm olan Avlu 17. bölümünü izleyenler, Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 18. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Avlu yeni bölüm fragmanı olan Avlu 18. bölüm fragmanını merak edenler internet ortamında Avlu yeni bölüm fragmanı izle, Avlu 18. bölüm fragmanı izle, Avlu 18. bölüm fragman videosu şeklinde arama yapmaya başladı. Aşağıdaki bağlantıdan Avlu 18. bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"