comScore

ATV - Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında futbol sorusu 30 bin TL'den etti

04 Haziran 2016, Cumartesi 14:28
ATV - Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında futbol sorusu 30 bin TL'den etti

ATV'nin en çok izlenen yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster'in 580. bölümünde gelen bir futbol sorusu yarışmacıyı 30 bin TL'den etti. 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan ve en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster'in 580. bölümünde İbrahim Yağcı adlı yarışmacın bilemediği futbol sorusundan dolayı 30 bin TL'den oldu. 
 

ATV Kim Milyoner Olmak İster ilginç futbol soruları


Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 580. bölümünde İbrahim Yağcı adlı yarışmacı 15 bin TL kazanırken, 30 bin TL'lik gelen futbol sorusunda çift cevap joker hakkını kullanmasına rağmen elendi. 

Herkesi ters köşeye yatıran "Dünya'da seyirci kapasitesi en yüksek stadyum hangi ülkededir?" sorusunu kimse bilmedi. Selçuk YÖntem'in sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının 580. bölümünde İbrahim Yağcı adlı yarışmacı 30 bin TL'lik gelen futbol sorusunu bilemedi. 
İbrahim Yağcı'ya yöneltilen futbol sorusu şu şekildeydi:

Dünyanın en izleyici kapasitesi olarak en büyük stadyumu nerededir?
A) Brezilya
B) İspanya
C) Kuzey Kore
D) Çin

Çift cevap joker hakkını kullanan İbrahim Yağcı önce İspanya, sonra ise Brezilya dedi. Ancak doğru cevap Kuzey Kure'ydi. Dünya'nın en büyük stadı Kuzey Kore'deki 150 bin kişilik Rungrado stadyumu. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.