comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Transfer Haberler: Manchester United ve Manchester City'nin istediği Jorginho'ya Atletico Madrid talip

27 Nisan 2018, Cuma 13:59
Transfer Haberler: Manchester United ve Manchester City'nin istediği Jorginho'ya Atletico Madrid talip

Napoli'de forma giyen Jorginho'nun talipleri bir bir artıyor. Atletico Madrid, Manchester ekiplerinin hedefindeki oyuncuya talip oldu.

FutbolArena Dış Haberler - Avrupa liglerinde yavaş yavaş sezon sonu yaklaşırken transferle ilgili de hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Napoli'de forma giyen Jorginho'ya bir talip de İspanya'dan geldi.

Corriere dello Sport'un raporlarına göre, La Liga ekibi Atletico Madrid, Manchester United ve Manchester City'nin de istediği Jorginho için harekete geçti.
26 yaşındaki Jorginho, 2014 yazında Serie A takımı yılında Verona'dan Napoli'nin yolunu tutan başarılı oyuncu Serie A'nın en iyi orta alan oyuncularından biri olarak gösterilmeye başlandı.

İtalyan medyasına göre, transfer konusunda Atletico Madrid'in de devrede olduğu ve yaz transfer döneminde çetin bir transfer yarışı içinde olacağı ifade ediliyor. Napoli cephesinin de yaz transfer dönemi öncesinde paraya ihtiyaç duyduğu ve Jorginho'nun satışına sıcak bakabileceği ifade edildi.


MANCHESTER UNİTED DA DEVREDE

Öte yandan haberde Manchester United'ın da Jorginho için devrede olduğu ifade ediliyor. Fellaini ile yolları ayıracak olan ve Michael Carrick'in emekliye ayrılacak olması nedeniyle United kanadının da görüşmeleri geriden takip ettiği ifade ediliyor.

Premier Lig Haberleri FutbolArena'da


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"