comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Diego Simeone açıkladı! Arsenal'den teklif aldı mı?

26 Nisan 2018, Perşembe 15:08
Diego Simeone açıkladı! Arsenal'den teklif aldı mı?

Atletico Madrid ile Arsenal, UEFA Avurpa Ligi yarı finalinde karşı karşıya gelirken bu maç öncesinde Diego Simeone basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Arsenal ile Atletico Madrid, UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçında kozlarını paylaşacak. Bu maç öncesi basın toplantısında konuşan Diego Simeone, Arsene Wenger ve Mesut Özil ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.


Arsenal'in yeni teknik direktörü kim olacak?


Arsenal'in gelecek sezonki teknik direktörü olacağı yönünde söylentiler çıkan Diego Simeone bu konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Bana Arsenal'den herhangi bir teklif gelmedi ve Arsenal'den kimseyle görüşmedim" dedi. 

"WENGER'E HAYRAMIN"
Sezon sonunda Arsenal'den istifa edecek olan Arsene Wenger hakkında da konuşan Simeone, "Arsene Wenger'e hayranım. Ben kendimi genç bir teknik adam olarak görüyorum ve Arsene Wenger'den öğrenecek daha çok şeyim olduğunu düşünüyorum. Onun futbola kattıkları ortada çok değerli bir teknik adam" dedi.


Diego Simeone'nin Mesut Özil yorumu


Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil hakkında da konuşan Diego Simeone, "Mesut'un inanılmaz bir oyun görüşü var. Arsenal'in hücum geçişlerini o yönetiyor. Eğer o hızlı oynamalarını istiyorsa hızlı oynuyorlar." ifadelerini kullandı.

UEFA Avrupa Ligi haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"