comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Atletico Madrid'in Ozan Kabak için transfer planı

18 Nisan 2019, Perşembe 12:52
Atletico Madrid'in Ozan Kabak için transfer planı

Atletico Madrid'in Stuttgart forması giyen Ozan Kabak ile ilgilendiği öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Bundesliga'da Stuttgart forması giyen Ozan Kabak için yeni bir transfer iddiası ortaya atıldı. Almanya'da mart ayının çaylak oyuncusu seçilen ve sergilediği performansla alkış toplayan genç futbolcunun sezon sonunda Atletico Madrid tarafından transfer edilmek istendiği öne sürüldü. İspanyol ekibinin Ozan Kabak için 30-40 milyon euroluk btçe ayırdığı kaydedildi. 
 

Transfer Haberleri: Ozan Kabak, Atletico Madrid'e transfer olacak mı?


Galatasaray'ın devre arasında 11 milyon euro karşılığında Stuttgart'a sattığı Ozan Kabak, Bundesliga'da kısa süre içerisinde sergilediği performansla dikkat çekti. Avrupa kulüplerinin radarında olan genç futbolcu için son olarak Atletico Madrid'in talip olduğu iddia edildi. İspanyol kulübünün, sezon sonunda Ozan Kabak için 30-40 milyon euro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu kaydedildi. 

SERBEST KALMA BEDELİ ŞAŞIRTTI
Alman basınından Bild'in haberine göre Ozan Kabak'ın serbest kalma bedeli herkesi şaşırttı. Stuttgart'ın 11 milyon euro karşılığında transfer ettiği genç futbolcunun sözleşmesinde 15 milyon euroya serbest kalır maddesinin olduğu iddia edildi. Stuttgart'ın küme düşmesi halinde takımdan ayrılmasının beklendiği Ozan Kabak için birçok Avrupa kulübünün bu parayı ödeyerek transferi gerçekleştirebileceği kaydedildi. 

Son dakika Bundesliga Haberleri FutbolArena'da!


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!