comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Atletico Madrid'den Filipe Luis: 'Messi'yi durdurmanın yolunu biliyorum.'

12 Ekim 2017, Perşembe 22:09
Atletico Madrid'den Filipe Luis: 'Messi'yi durdurmanın yolunu biliyorum.'

Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Filipe Luis, futbol dünyasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Filipe Luis İspanyol basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özellikle futbol dünyasıyla ilgili ses getiren açıklamalar yapan yıldız futbolcu, Messi hakkında da rakibini çoğu kez faulle durdurmaktan şikayetçi olmadığını söyledi. 

"FUTBOLCULARIN %80'İ HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYOR"
Filipe Luis İspanyol basınında AS gazetesine futbolcuların %80'inin hayal dünyasında yaşadığını ve genç futbolcuların da bunu doğru zannederek örnek aldığını söyledi. Yıldız futbolcu, "Futbolcuların büyük bölümü hayal dünyasında yaşıyor. Marka çantalar, 400 euroluk ayakkabılar, 8 tane dövme. Bu şekilde kendilerini süper star sanıyorlar ve böyle saygınlık kazanacaklarına, kendilerine bu şekilde saygı duyacaklarına inanıyorlar." diye konuştu. 

"MESSİ'Yİ DURDURMANIN YOLUNU BİLİYORUM"
Filipe Luis son olarak Barcelona'da forma giyen Messi hakkında rakibiyle girdiği ikili mücadelelerle ilgili, "Messi'yi anlatmama gerek yok. O büyük bir futbolcu. Gerçekten çok çekişmeli rekabetlerimiz var. Ancak sahada onu durdurmanın yolunu biliyorum. Bu zaman zaman faul olabilir, bu yüzden eleştirebilirim ama şikayetçi de değilim." ifadelerini kullandı. 

İspanya Futboluyla ilgili tüm gelişmelere İspanya La Liga sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"