comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Atletico Madrid'de Simeone'den Karabağ'a övgü

17 Ekim 2017, Salı 18:50
Atletico Madrid'de Simeone'den Karabağ'a övgü

Atletico Madrid hocası Simeone, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Karabağ ile oynayacakları maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. 

FutbolArena - Atletico Madrid takımının teknik direktörü Diego Simeone, Azerbaycan temsilcisi Karabağ'la yapacakları maçın kolay olmayacağını fakat karşılaşmayı kazanacaklarını söyledi.

"TAKIMIMA SONUNA KADAR GÜVENİYORUM"
Simeone, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda yarın Karabağ ile oynayacakları maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. 

Grupta istedikleri sırada bulunmadıklarını belirten Simeone, buna rağmen takımına sonuna kadar güvendiğini vurguladı. 

SİMEONE'DEN KARABAĞ YORUMU

Karabağ'ın güçlü bir takım olmadığını ifade eden Simeone, "Fakat onlar Chelsea ve Roma'ya karşı iyi oyun sergilemişti. Bizi kolay bir maç beklemiyor. 3 puan almak için mücadele edeceğiz. Maçı kazanacağız." dedi

Karabağ-Atletico Madrid karşılaşması yarın TSİ 19.00'da oynanacak.
 

Kurban Kurbanov, Karabağ - Atletico Madrid maç önü açıklamaları


Azerbaycan temsilcisi Karabağ'ın teknik direktörü Kurban Kurbanov, İspanya'nın Atletico Madrid takımına göre güçlerinin az ancak kazanma isteklerinin fazla olduğunu söyledi. 

Kurbanov, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda yarın Atletico Madrid ile oynayacakları maç öncesinde basın toplantısı düzenledi. 

Madrid temsilcisinin dünyanın en iyi takımlarından biri olduğunu ve son 4 yılda iki kez "Devler Ligi"nde final oynadığını hatırlatan 45 yaşındaki teknik adam, "Rakibimizin çok yetenekli teknik direktörü ve usta oyuncuları var. Rakibe fırsat vermeyecek şekilde oynuyorlar. Fakat biz düşündüğümüz oyun tarzını sergilemek için sahaya çıkacağız." diye konuştu. 

Rakiplerinin kendilerine göre çok daha yüksek seviyeli bir takım olduğunu söyleyen Kurbanov, "Hedefimiz iyi mücadele etmek. Sahamızda, taraftarlarımızın önünde puan kazanmaya çalışacağız. Gücümüz az fakat kazanma isteğimiz fazla." ifadelerini kullandı. 

Karabağ'ın oyuncusu Kara Karayev de Atletico Madrid'in alkışı hak eden bir takım olduğunu kaydetti. 

Karayev, "Atletico Madrid grubumuzun en agresif takımı. Yarın da öyle oynayacaklar. En azından puan alırsak bu bizim için başarı olur." dedi. 

Karabağ - Atletico Madrid karşılaşması yarın TSİ 19.00'da Bakü Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"