comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Atletico Madrid ile Türk firmadan dev anlaşma!

14 Ekim 2014, Salı 15:29

Milli futbolcumuz Arda Turan'ın forma giydiği Atletico Madrid, Türk Hava Yolları ile dev bir sponsorluk anlaşması imzalayacak.

FutbolArena Özel - Atletico Madrid'in CEO'su Miguel Angel Gil, Türk Hava Yolları ile sponsorluk görüşmesi için İstanbul'a gelecek. 
 
Atletico Madrid, 2016 yılında açılacak olan yeni stadının isim haklarının kullanımı için Türk Hava Yolları ile görüşecek. Bu görüşmede Türk Hava Yolları'nın Atletico Madrid'in yeni yapılan modern stadının isim hakkı gündeme gelecek. Kulüp CEO'su Gil, yapımı devam eden yeni stadın isim hakkı için THY'nin teklfine sıcak bakıyor.
 
Daha önce de görüşen Madrid ekibi ile Türk Havayolu devinin ilerleyen günlerde Atletico Madrid'in yeni stadının isim hakkı konusunda anlaşması bekleniyor.
 
Atletico Madrid ile Türk Hava Yolları daha önce de bir sponsorluk anlaşması imzaladı. 2010 yılında Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi'nde eşleşen Atletico Madrid'in İstanbul'daki maç için uçuş sponsorluğunu Türk Hava Yolları yapmıştı.
 
Son yıllarda sponsorluk anlaşmalarına önem veren Türk Hava Yolları'nın Borussia Dortmund ve Barcelona'ya da sponsorlukları bulunuyor.

Haber: Özgür Kızgın 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)