comScore

Bursaspor Bursaspor

Ozan Tufan adım adım Atletico Madrid'e!

26 Şubat 2015, Perşembe 15:50
Ozan Tufan adım adım Atletico Madrid'e!

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'dan genç oyuncu Ozan Tufan'ın transferiyle ilgili yeni bir açıklama geldi.

FutbolArena Özel - İspanyol temsilcisi Atletico Madrid'in Ozan Tufan'ı izleyip beğendiğini ve sezon sonunda da kadrosuna katmaya hazırlandığı haberini "İşte Ozan Tufan'ın yeni adresi" başlığıyla duyurmuştuk.
 

"ELLERİMLE GÖTÜRÜRÜM"
 
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Ozan Tufan'ın transferiyle ilgili olarak "Atletico Madrid'den resmi bir teklif almadık. Ancak istediğimiz parayı teklif ederlerse Ozan Tufan'ı ellerimle oraya götürürüm" diye konuştu. 
 
NET KONUŞMAKTAN KAÇINDI AMA...
 
Bölükbaşı, sezon devam ettiği için net konuşmaktan kaçınırken Futbolarena olarak gerçeği geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Bir süredir Ozan'ı izleyen Atletico Madrid, bu transferi bitirmek için harekete geçti. Kulübe yakınlığıyla bilinen Ahmet Bulut'la çalışmaya başlayan Ozan için Ahmet Bulut'la görüşüp fikir alan Atletico ekibi Bursaspor'a yaklaşık 10 milyon Euro'luk bir teklifte bulunacak. Yeşil beyazlıların Ozan'ın önünü açmak için bu teklife "Evet" diyeceği Recep Bölükbaşı tarafından da doğrulanırken Ozan, Arda ve Emre'den sonra Atletico'da forma giyecek 3. Türk futbolcu olacak.  

Haber: Ertan SÜZGÜN

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.