comScore

Atilla Sertel'den Ersin Düzen'e sert yanıt

30 Haziran 2016, Perşembe 18:25
Atilla Sertel'den Ersin Düzen'e sert yanıt

Spor Spikeri Ersin Düzen'in 278 bin TL aylık maaş aldığı açıklaması gündem oluşturdu. Ersin Düzen “yalan, iftira” dedi. 278 bin TL aldığını kamuoyuna açıklayan CHP Milletvekili Atilla Sertel'den yanıt gedli. “Mahkemeye vermezsen namertsin”

FutbolArena - CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in, Spor Spikeri Ersin Düzen'in TRT'de haftada iki gün yayınlanan Stadyum programı için 278 bin TL maaş aldığını açıklaması gündem oldu. 
 

Ersin Düzen'den Atilla Sertel açıklaması


Ersin Düzen, Atilla Sertel'in açıklamalarına karşılık önce “Yalan, iftira, karalama, hakaret; hepsine elbet cevabım olacak, lakin sosyal medya üzerinden değil! İstanbul'a gelişimi bekleyin!” dedi ardından Twitter hesabından bir açıklama daha yayımladı. Ersin Düzen, “Program ücretim ve aylık maaşımla ilgili hakkımda çıkan iddialar ve haberler yalandır. İftira ve yalanlarla, kişilik haklarımı zedelemeye çalışanlar ile ilgili hukuk yollarına başvuracağım. Sonucunu kamuoyuyla paylaşacağımın bilinmesini rica ederim.” demişti.
 

Atilla Sertel'de Ersin Düzen açıklaması


Ersin Düzen'in açıklamalarına yanıt veren Sertel, “Mahkemeye vermezsen namertsin” dedi. 

Sertel; “Benim yaptığım iş TRT'nin Kit komisyonu üyesi milletvekillerine yaptığı açıklamaları kamuoyuna taşımaktır.
Rakamlarda yanlışlık varsa bunu parayı avucunuza sayan TRT düzeltirdi. Çizgi filme 45 bin TL veren ve sehven 450 bin yazan TRT, çizgi film ücretini nasıl düzelttiyse senin ücretini de düzeltirdi. Özetle, beni mahkemeye vermezsen namertsin.

Çünkü mahkemede senin şirketinin stadyum Programı dışında TRT'den aldığın Fransa ücretinin ve diğer yapımların bedelini de sorup öğrenmiş olacağız. Bu düzen içinde halkımızın paralarını basit spor programıyla cebine indirmemin önüne geçeceğim.” diye konuştu. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.