comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor'un hedefi

23 Haziran 2016, Perşembe 13:08
Atiker Konyaspor'un hedefi

Avrupa heyecanını ilk kez yaşayacak Atiker Konyaspor'da hedefler de yükselmeye başlıyor. Ligdeki istikrarını sürdürerek başarı çıtasını daha yukarıya çekmeyi planlayan yeşil-beyazlı ekip, bunun için zemini iyi oluşturmak istiyor

FutbolArena - Yeni sezonda Avrupa arenasında mücadele etmeye hazırlanan Atiker Konyaspor'da işler yolunda gidiyor. Rekorlarla dolu bir yılı geride bırakan ve yeni sezon itibariyle yeni hedeflere kenetlenen yeşil-beyazlı ekip, çıtayı bu anlamda giderek yükseltiyor. Aykut Kocaman önderliğinde adeta altın çağını yaşayan Konyaspor, bu başarısını devam ettirmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Sisteme bağlı olarak disiplinden kopmak istemeyen yeşil-beyazlılar, yeni sezon transferlerini de bu yönde gerçekleştirmeyi amaçlıyor. 

Konyaspor'un Avrupa Kupası heyecanı
Yeşil-beyazlı ekibi Avrupa heyecanı sarmaya başladı. UEFA Avrupa Ligi'ne direkt gruplardan katılma hakkını elde eden Konyaspor, tarihinde ilk kez bu heyecana ortak olacak. Konya ekibi, ilk defa katılacağı UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizi ve şehrini başarısıyla adından söz ettirmek istiyor.

Konyaspor'un en büyük kozu Aykut Kocaman

Teknik patron Aykut Kocaman yönetiminde gözle görülür bir çıkış yakalayan Konyaspor, yeni sezonda üç kulvarda mücadele edecek. Özellikle ligdeki çıkışını sürdürerek bu alanda istikalarını korumak isteyen yeşil-beyazlılar, bu zorlu süreçte yine kuşkusuz en büyük kozu Aykut Kocaman olacak. Atiker Konyaspor'u lig, Türkiye Kupası ve Avrupa macerası olmak üzere yeni sezonda zorlu bir süreç beklemesine rağmen takım olarak oldukça ümitli. 
 

Konyaspor'da transferde son durum


Geçtiğimiz sezonki başarıda takım ruhu ve arkadaşlığın önemli rol oynadığı her fırsatta dile getirilirken, yeni sezon için bu kadronun korunması en sağlam adım olarak atıldı. Mevcut kadrosunu büyük ölçüde koruyan Konyaspor, takımdan ayrılan isimler için de geniş çaplı bir arama gerçekleştiriyor. Özellikle orta sahaya nokta transfer gerçekleştirmeyi hedefleyen Konyaspor, bazı önemli oyuncular ile görüşmelerini sürdürüyor.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.