comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Transfer Haberleri: Konyaspor'da Aykut Kocaman sesleri

18 Haziran 2018, Pazartesi 11:13
Transfer Haberleri: Konyaspor'da Aykut Kocaman sesleri

Atiker Konyaspor'da göreve gelen yeni yönetim takımın başına Aykut Kocaman'ı getirmek istiyor.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'da 8 Haziran'da yapılan Olağanüstü Genel Kurul'un ardından başkanlığa Hilmi Kulluk seçildi. Kulluk yönetimi göreve gelir gelmez yeni sezon hazırlıklarına başlamasına karşın henüz somut bir adım atılamadı. Geçtiğimiz sezon yeşil beyazlı ekibin kümede kalmasında etkili olan Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, yönetimin aklında birçok hoca ismi bulunuyor.
 

Konyaspor Transfer: Aykut Kocaman, Konyaspor'a mı gidecek?


Atiker Konyaspor'da teknik direktörlük görevi için ilk aday, yeşil beyazlı takıma tarihi başarılar yaşatan isim Aykut Kocaman. Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı kısa süre içinde belli olacak olan tecrübeli teknik adamın sarı lacivertli takımdan ayrılması durumunda Konyaspor yönetimi teklif götürecek. Ancak, Kocaman'ın bu teklife nasıl yanıt vereceği bilinmiyor. Sezon içinde birçok kez teknik direktörlük görevini bırakacağını ima eden tecrübeli hocanın Konyaspor'a dönem ihtimali zor gözükse de yeşil beyazlı camia Aykut Kocaman'ın geri dönmesi için yoğun mesai harcıyor. 

DİĞER ADAYLAR İKİNCİ PLANDA
Yeşil beyazlı takımda Aykut Kocaman'dan sonra görüşülecek ilk isim Sergen Yalçın. Geride kalan sezon Konyaspor'u ligde tutan hoca ile yapılacak görüşme sonunda şartlarda anlaşılırsa sözleşme imzalanacak. Sergen Yalçın dışında ise Konyaspor'un listesinde Rıza Çalımbay, Okan Buruk ve Ersun Yanal gibi isimler bulunuyor. Ancak şu an için en büyük aday ve Konyaspor camiasının isteği Aykut Kocaman.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)