comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Sergen Yalçın'dan Galatasaray maçı sonrası hakeme gönderme: 'Bugün yaptığı...'

11 Mart 2018, Pazar 21:36
Sergen Yalçın'dan Galatasaray maçı sonrası hakeme gönderme: 'Bugün yaptığı...'

Konyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig 25. haftasında Galatasaray karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyetin ardından açıklamalarda bulundu. Sergen Yalçın özellikle hakem hakkında son derece gündem yaratan ifadeler kullandı. 


Galatasaray 2-1 Atiker Konyaspor Sergen Yalçın'ın açıklamaları


"İLK YARIDA BİTİREBİLİRDİK"

Maçtan önce konuşmalarımda çok fazla çalışamadığımızı söylemiştim. Hem kağıt üzerinde, hem de sahada bazı şeyleri değiştirmeye çalıştık. İlk yarı istediğimiz gibi gitti. Oyuncularım oyun disiplinine sadık kaldılar. Aldığımız topları da iyi kullandık. İlk yarıda oyunu bitirebilirdik. Maalesef pozisyonları kaybettik. 
"YEDİĞİMİZ GOLLER KARAMBOL GOLÜ GİBİYDİ..."

İkinci yarıda yediğimiz goller karambol golü gibi geldi bana. Yine savunma oyun anlayışına sadık kaldık. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Böyle bir atmosferde en iyi mücadeleyi verdiler. Kaybedebilirsiniz ama biz bugün savaşarak kaybetti. Eğer bunu devam ettirirsek işi becerebiliriz. Önümüzde 9 maç var. İşimiz kolay değil ama birlik olabilirsek, oyun anlayışımız böyle olur ve oyuncularım sahaya yüreklerini koyarsa başarabiliriz. 

"BÖYLE UYDURUK PENALTI OLUR MU YA?"

Yani bizim ülkemizdeki futbolda çok tuhaf şeyler oluyor. İşte bugün gördük. Seyirci baskısı, yanda şov yapanlar, yerde yatanlar... Hakeme baskı. Böyle uyduruk penaltı olur mu ya?"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.