comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Sergen Yalçın gönderilen Ali Çamdalı'yı geri istiyor

05 Mart 2018, Pazartesi 19:16
Sergen Yalçın gönderilen Ali Çamdalı'yı geri istiyor

Atiker Konyaspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın'dan Ali Çamdalı isteği geldi.

FutbolArena Özel - Atiker Konyaspor'un yönetim kurulu kararıyla geçtiğimiz günlerde takımdan gönderdiği Ali Çamdalı cephesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Mehmet Özdilek'in yerine göreve gelen Sergen Yalçın, bu karardan geri dönülmesi gerektiğini düşünüyor.
 

Ali Çamdalı, Konyaspor'a geri mi dönüyor?


Atiker Konyaspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın'dan Ali Çamdalı isteği geldi. Konyaspor'un yeni hocası Yalçın daha önce sözleşmesi feshedileceği açıklanan takım kaptanı Ali Çamdalı'nın takıma geri döndürülmesini istiyor. Konyaspor yönetimin Sergen Yalçın'ın bu isteğine nasıl bir karşılık vereceği ise merakla bekleniyor.
 

Filipovic sezonu kapattı mı?


Atiker Konyaspor'da Yeni Malatyaspor maçında sakatlanan Petar Filipovic'in çapraz bağları koptuğu ve sezonu kapattığı bildirildi. Filipovic'in sezonu kapatmasının ardından Moke'nin stoper bölgesine geçmesi beklenirken, Sergen Yalçın'ın Ali Çamdalı'ya orta sahada ihtiyacı olduğu için böyle bir karar aldığı gelen bilgiler arasında.

MEHMET ÖZDİLEK NELER DEMİŞTİ?
Görevine son verilen teknik direktör Mehmet Özdilek açıklamalarında, “Ali'yi ben çok seviyorum. İyi bir Kaptan olduğun düşünüyorum. Tabi kişiler, oyuncular, hocalar kulübün üzerinde değil. Yönetimin aldığı karara saygı duymak zorundayız. İnsanı boyuta baktığımız, Ali benim çok sevdiğim çok takdir ettiğim çok beğendiğim bir kişilik. Bugün bunu nasıl ifade ediyorsam geçmişte de bu şekilde ifade ettim. Bundan sonra da böyle ifade edeceğim. Ama dediğim gibi kulübün bazı prensipleri var. Kulüpler prensipleri ile yaşayan kurumlardır. Dolayısı ile yönetim kurulunun ortak aldığı karardır. Biz de çalışanlar olarak saygı duymaktan başka yapacağımız hiçbir şey yok” ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!