comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Serdar Gürler, Başakşehir'de! Konyaspor'dan sert açıklama

13 Ocak 2022, Perşembe 17:16
Serdar Gürler, Başakşehir'de! Konyaspor'dan sert açıklama

Başakşehir, Serdar Gürler ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı. Konyaspor, Serdar Gürler'in ayrılığı hakkında zehir zemberek bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Konyaspor'da forma giyen Serdar Gürler, Başakşehir'e transfer oldu. Başakşehir, Serdar Gürler ile 3,5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Konyaspor cephesi Serdar Gürler'in ayrlığı hakkında sert bir açıklama yayınladı.

KONYASPOR'DAN AÇIKLAMA
"Futbolcu Serdar Gürler, serbest kalma maddesini kullanarak takımımıza faydalı olamayacağını ve kulübümüzden ayrılmak istediğini yönetimimize defaatle bildirmiştir.

Kulübümüz, yapılan istişareler sonrasında her iki taraf için de mevcut şartlarda ayrılığın doğru olacağına karar verip, Başakşehir kulübü ile anlaşarak Serdar Gürler'in satışını onaylamıştır.

Manevi olarak zor günlerden geçen kulübümüz, camiamızın menfaatleri doğrultusunda hareket ederken, formamızı terletmek isteyen futbolcular ile yoluna devam edecektir. Aslolan, yüzyıllık çınar Konyaspor'dur..."

BAŞAKŞEHİR'DEN SERDAR GÜRLER AÇIKLAMASI

"Kulübümüz, Serdar Gürler'in transferi için kulübü İttifak Holding Konyaspor ile anlaşmış olup başarılı futbolcuyu 3.5 yıllığına kadrosuna kattı.

Takımımızda 14 numaralı formayı giyecek olan kanat oyuncusunun imza töreninde Asbaşkanımız Mustafa Eröğüt yer aldı.

Serdar Gürler'e ailemize hoş geldin diyor, turuncu-lacivertli formamızla başarılar diliyoruz."

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!