comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Selim Ay: "Bu maçı taraftarla birlikte kazandık"

19 Mart 2018, Pazartesi 11:01
Selim Ay:

Konyaspor'da Kayserispor galibiyetinin önemli isimlerinden Selim Ay, karşılaşma sonrası zorlu 90 dakikayı değerlendirdi.

FutbolArena - Atiker Konyaspor'un başarılı futbolcusu Selim Ay, Kayserispor maçını değerlendirdi.

Selim Ay, “Hiç bahanesi yoktu bu maçın, kazanmamız gerekiyordu. Maçtan önce de maç anında da duygu yoğunluğu fazlaydı ve stresliydi gerçekten. Atmosfer çok iyiydi, bu maçı taraftarla birlikte kazandık demeliyim. Her zaman pozitif her zaman yanımızdaydı onlar. Bizim onlardan isteğimiz bu. Ne onları üzeceğiz ne de kendimiz üzüleceğiz. Allah'ın izniyle bu bir başlangıç olsun. Koyduğumuz hedefin daha başındayız, Allah'ın izniyle böyle devam edeceğiz. Hiç kimseyi üzmeden biz de üzülmeden ligi iyi bir yerde bitireceğiz inşallah.
"GOL YEMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİK"

Çok istiyorduk maçtan önce de maç anında da tabi ki belli bir süre sonra o stres zorluyordu ama orada tecrübenin devreye girmesi gerekiyor. Sonuçta profesyoneliz sakin kalmak da gerekiyor. Çok istedik on kişi kaldıktan sonra kendi aramızda da hep saha içinde konuştuk. Böyle bitireceğiz gol yemeden bitireceğiz ne olursa olsun diye. O an bazen taktik sistem değil de ruh devre giriyor. Bütün takım arkadaşlarımın hepsinden Allah razı olsun. Herkesin emeğine ayağına sağlık, yüreğine sağlık. Gol yemeyi hiç düşünmedik, puan vermeyi düşünmedik. Nitekim de daha sonra ikinci golü bulup rahatladık ve maçı kazandık.

Atiker Konyaspor ile ilgili son gelişmelere Atiker Konyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"